Beckhamovo spodní prádlo bude k mání před Valentýnem

Publikováno 2.8.2011

Fotbalista David Beckham je skutečně multitalent. Kromě fotbalu se věnuje své početné rodině, vaří a teď si k svým činnostem zařadil také módní návrhářství. Pro řetězec H&M vytvořil kolekci spodního prádla. Jeho kousky by se měly v obchodech objevit už v únoru příštího roku.

Potetovaný David Beckham ve slipech zřejmě bude shlížet z reklamních plakátů na zákaznice a zákazníky v prodejnách známého módního řetězce H&M. Anglický fotbalista se totiž se společností dohodl, že bude propagovat nové kolekce spodního prádla. Na trh bude uvedena 2. února 2012, tedy před příštím svátkem zamilovaných Valentýnem.

"V H&M jsme našli ideálního partnera pro rozvíjející se spolupráci," konstatoval šestatřicetiletý záložník Los Angeles Galaxy, jenž dávno platí za módní ikonu.

David a Victoria Beckham pro Armaniho

David již má bohaté zkušenosti s předváděním spodního prádla. Společně s manželkou Victorií spolupracovali na nové kolekci Emporia Armani

Fotbalista se svým týmem pracoval na vývoji vlastní řady pánského prádla rok. Je prý extrémně nadšený z toho, co navrhli a vytvořili. Beckham jde do reklamní kampaně společně se svým dlouholetým obchodním partnerem Simonem Fullerem, tvůrcem populární televizní talentové soutěže American Idol.

Švédská firma, která je světovou dvojkou v prodeji oblečení, už dříve spolupracovala s hvězdami, jako jsou zpěvačka Madonna nebo módní návrhářka Stella McCartney. Partnerství s Beckhamem má být dlouhodobého charakteru a spolupráce je zatím naplánována na dva roky.

 

Komentáře