Darujte k Valentýnu spodní prádlo

Publikováno 7.2.2012

Přestože jste si řekli, že Valentýn slavit nebudete a tudíž není potřeba se obdarovávat, oba tušíte, že stejně jako loni se neudržíte a své drahé polovičce něco darujete. Neskončete u levné bonboniéry, darujte něco, co vydrží a maximálně potěší.

Svátek Svatého Valentýna je intimní svátek a k intimnímu svátku se dávají i intimní dárky. Plyšák už je dost ohraný a sladkého jsme přejedení ještě z vánočních svátků. Ne, rozhodně jsme teď nevyčerpali všechny vaše možnosti. Letos prostě musíte ukázat, že jste zamilovaní a ještě k tomu originální, styloví a módní. Proto se jako luxusní dárek k Valentýnovi nabízí spodní prádlo. Pomoci vám můžou naše kategorie valentýnské tipy.

Valentýnské dárky pro ženy

Romantické

Nikdy nemůžete udělat chybu, když partnerce pořídíte hezký komplet složený z kvalitní podprsenky a kalhotek klasických nebo tanga. K výběru máte z klasických barev jako je černá, bílá a tělová, pro tuto sváteční příležitost však doporučujeme výraznější barvy, především červenou.

Jinou příjemnou eventualitou je sexy pohodlné pyžámko či noční košilka a nebo župánek, které potěší a padne každé ženě. Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací. Navíc jej již obdržíte v dárkovém balení.

Dámské spodní prádlo Valentina

Spodní prádlo Valentina

Dámské spodní prádlo AV886

Dámské spodní prádlo AV886

Košilka Jacqueline

Košilka Jacqueline

Pyžamo Daisy Set

Pyžamo Daisy Set

Odvážné

Zkoušíte-li rádi nové věci a s partnerkou se dobře znáte, lákat vás můžou třeba erotické komplety či košilky, kterými si zaručeně připravíte pekelnou noc. POZOR! Pokud ještě s partnerkou takovou zkušenost nemáte a nejste si jisti, jestli by to přijala kladně, raději zvolte něco romantičtějšího.

Komplet Sweetheart

Komplet Sweetheart

Komplet Sexy Frill

Komplet Sexy Frill

Komplet BunnyIR

Komplet BunnyIR

Komplet Patricia

Komplet Patricia

Valentýnské dárky pro muže

Se zamilovaným motivem

Nemůžete najít nic lepšího, co ve svátek zamilovaných svému miláčkovi darovat, než boxerky se zamilovaným motivem.

Boxerky M006W6

Boxerky M006W6

Boxerky M008W2

Boxerky M008W2

 

Zažijte nevšední chvilky

Stejně jako u žen i zde platí, dávejte pozor, abyste partnera tímto odvážnějším dárkem nevyděsila. Ovšem pro ty, kteří mají chuť zkoušet něco nového jsou skvělým dárkem pánská tanga

Tanga Men 59

Tanga Men 59

Tanga Tiger

Tanga Tiger

Valentýnské dárky do páru

Pořiďte si nové župánky, které vás zahřejí v těchto krutých mrazech. Nebo pohodlná a kvalitní pyžama, těmi nemůžete nic zkazit. Domluvte se s partnerem a nadělte si nové noční "úbory".

Pyžamo Adele

Pyžamo Adele

Pyžamo ZM001P

Pyžamo ZM001P

 

Župan Viktor5

Župan Viktor5

Župan Jovita

Župan Jovita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To zdaleka není všechno. Inspirujte se našimi VALENTÝNSKÝMI TIPY!

Komentáře