Jak zabránit vráskám v dekoltu?

Publikováno 26.4.2011

Původně realitní makléřka Nizozemka Rachel de Boer vymyslela, jak svůj dekolt ochránit před vráskami. Původně podomácku vytvořená pomůcka se teď prodává ve 150 obchodech v Nizozemí a je po ní poptávka i v jiných zemích.

Rachel de Boer spávala několik let ve své podomácku vyrobené pomůcce, aby tak zabránila stárnutí svého dekoltu. Její tajemství spočívalo v ponožkách všitých mezi košíčky podprsenky. Po několika letech se se svými metodami svěřila přítelkyním. Tento učiněný zázrak se začal okamžitě profesionálně vyrábět a teď je z ní hit.

"Začalo to jako mé tajemství, s nikým jsem o svých vráskách nehovořila. První podprsenku jsem si ušila sama a byla ošklivá. Spávala jsem v ní sedm let a když mi bylo čtyřicet, svěřila jsem se přítelkyním. Měly podobný problém," vyjádřila se Boerová.

Jak se dalo očekávat, ohlas byl veliký a ženy se po pomůcce začaly shánět, proto Nizozemka vytvořila pět dalších verzí. Byla tak úspěšná, že ji kamarádky domlouvaly, aby zanechala své původní práce realitní makléřky a začala se naplno věnovat kariéře návrhářky nočního spodního prádla.

La decoletteA jak vlastně výrobek La decolette vypadá a funguje? Princip je založen na obdélníku měkké látky, který se s pomocí ramínek upíná do oblasti mezi klíční a hrudní kostí. Je to tzv. podprsenka bez košíčků a obléká se na noc, kdy udržuje prsa na místě a zabraňuje tak jejich mačkání, při kterém vrásky vznikají.

Protivráskovou podprsenku už schválil i pařížský ústav kosmetického výzkumu (CERCO), který zároveň provedl výzkum mezi ženami 35-60 let, ve kterém zjistil, že prádlo pomáhá už po jediném dni. Není tedy divu, že se během loňského hitu prodalo 12000 kusů. Cena za kus v univerzální velikosti je 50 eur = 1200 Kč. V letošním roce se prodej odhaduje na 25000 kusů a v příštím roce až na dvojnásobek. Dokonce se zvažuje prodej v zemích USA a Kanadě.

Komentáře