Již zítra AVON pochod proti rakovině prsu!

Publikováno 10.6.2011

Již zítra.. startuje se ze Staroměstského náměstí ve 12:00. Přijďte podpořit i vy kampaň proti rakovině prsu!

Lidé si neustále hledají výmluvy, proč něco nejde. Nemají čas, mají jiný progam … Přitom účastí na akci plné naděje, optimismu a solidarity mohou zachránit lidský život.

Řekněte i vy: JDU na Avon Pochod proti rakovině prsu a přijďte.

Trasa Avon Pochodu 2011 proti rakovině prsu

Trasa Avon pochodu

Start: 11.června ve 12:00 ze Staroměstského nám. v Praze Cíl: Žluté lázně v Praze

Staroměstské náměstí - Železná - okolo Stavovského divadla (Rytířská) - Havířská - Na Příkopě – Jungmannovo náměstí – Jungmannova – Vodičkova – Karlovo náměstí – U nemocnice – Vyšehradská – Libušina – Rašínovo nábřeží - skrz Vyšehradský tunel – Podolské nábřeží – areál Žlutých lázní.

Délka pochodu je 4,8 km.

Vstupenka - tričko za 300Kč

Tričko JDU je novým symbolem boje proti rakovině prsu v roce 2011. Jeho zakoupením podpoříte aktivity boje proti rakovině prsu a můžete zachránit život další ženy. Zároveň slouží jako vstupenka na tradiční Avon Pochod proti rakovině prsu. Jít na Avon Pochod znamená vyjádřit solidaritu nemocným ženám a podpořit všechny v prevenci. trička budou k dostání na startu na Staroměstském náměstí. Růžová dámská a šedá pánská.

Cíl - areál Žlutých lázní

Cílem Pochodu jsou jsou již tradičně Žluté lázně. Tam se mohou návštěvníci těšit nejen na celou řadu doprovodných akcí, ale i na skvělý program – skupinu Čechomor a Davida Kollera &Band.Avon Pochod proti rakovině prsu se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy – Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

Komentáře