Opalování v plavkách bez bílých fleků!

Publikováno 24.4.2011

Nemůžete vystát, jak se Vám při opalování v plavkách vypálí bílé otisky? Britský trh pro Vás přináší řešení. Eventualita existuje i pro ženy, které nemají rády mokré plavky.

Už nemusíte řešit po opalování bílá místa pod plavkami. V letošním roce se na trhu objevily plavky (ale i trička), které propouští UV záření, a proto se pod nimi opálíte téměř tak, jako bez nich.

Plavky propouštějící UV záření

Kalhotky propouštějící UV zářeníMateriál tvoří specifické elastické vlákno, které je tkáno do síťoviny. Přestože plavky nejsou díky svému potisku průhledné ani po namočení, skutečně velice snadno se přes ně opálíte. V údajích, kolik sluníčka vlastně plavky propouštějí, ale stále není jasno. Výrobce udává až 80%, jiné zdroje slibují jen 1/3 slunečních paprsků. Pokud ale máme v plánu využívat tyto plavky, měly bychom použít opalovací krém i pod nimi.

Pokud zrovna nejste fanynka opalování, ale uvítáte raději sucho, máme dobrou zprávu i pro vás. Na trhu jsou totiž také plavky, které uschnou během chvilky. Tyto rychleschnoucí plavky jsou vyrobeny ze speciálního vlákna, které absorbuje jen minimum vody.

Komentáře