Převratná novinka ve světě spodního prádla

Publikováno 18.5.2011

Na trh přichází převratná novinka ryze české výroby - funkční prádlo Covert Underwear, které bylo navrženo specialistku přes módní etiku Hanou Vydrovou.

Ženy, které upřednostňují průhlednější halenky nebo tenčí svetříky, tuto inovativní novinku. Kromě toho, že zakryjí nechtěně prosvítající spodní prádlo, ochrání vás díky své funkčnosti i proti pocení. Jsou s nimi spokojeny i těhotné ženy, které trpí nadměrným pocením.

Covert UnderwearJak vlastně prádlo Covert Underwear vzniklo? Jeho autorka Hana Vydrová tvrdí, že na nápad vyrábět spodní prádlo tohoto typu jí přivedli klienti, kterým radila nosit pod formální oblečení tílka a košilky tělové barvy, ti se ale ohrazovali, že nejsou k sehnání. Autorka dlouho pátrala a hledala, nakonec zjistila, že opravdu k dostání nejsou, proto se rozhodla je začít vyrábět sama.

Covert UnderwearTrika a tílka ale nejsou jen pro dámy, pánové si také přijdou na své. K výběru je ze šesti velikostí - od SX až po 2XL. Jsou vyrobena z vysoce savého bavlněného materiálu, který zabraňuje tvorbě mokrých skvrn na svrchním oblečení. Tvar ani velikost se po vyprání nemění. Přestože není vidět ani pod nejtenčí halenkou, perfektně zakryje jakékoliv spodní prádlo, i to krajkové.

Komentáře