Revoluce v lescích na rty - větší objem za pár sekund!

Publikováno 25.7.2011

Která z nás by netoužila po plnějších a svůdnějších rtech? Ne vždy jsme však kvůli tomu ochotny podstupovat injekce nebo chirurgické zákroky. Lip Seduction, který v současnosti patří k hollywoodským hitům, dokáže během pár sekund vykouzlit větší a přitažlivější rty. Do jeho vývoje se zapojil známý hollywoodský vizážista, Darrell Redleaf, který mj. pracuje pro hvězdy jako Cameron Diaz, Scarlett Johansson nebo Gwyneth Paltrow.

Lesk na rty Lip Seduction obsahuje speciálně vyvinutou formuli KLF-5 s kyselinou hyaluronovou, která rty okamžitě a viditelně vyplňuje, zároveň je také změkčí, hydratuje a dodá jim svěžejší vzhled. Rty se zvětšují díky jedné z hlavních složek formule KLF-5, kyselině hyaluronové. Po nanesení lesku budete cítit jemné brnění, během kterého se vyhlazují drobné rýhy a rty vyplňují. Jako jeden z mála lesků navíc pokožku rtů nevysušuje.

Jak Lip Seduction funguje?

  • Mikrokapsle kyseliny hyaluronové se vpijí do povrchu rtů, kde tisícinásobně zvýší svůj objem, čímž viditelně zvětší a vyplní rty.
  • Tri-Peptid 1 napomáhá syntéze kolagenu a zničení volných radikálů, povzbuzuje tvorbu kolagenu a rty tím regeneruje.
  • Benzyl Nicotinate zabezpečuje zvýšené prokrvení, což při nanášení lesku způsobuje jemné brnění. Rty se plní a barví svěží barvou.
  • Retinyl Palmitate, zdroj vitamínu A, vyhlazuje a likviduje narušené jemné rýhy, napomáhá obnovení buněk a odstraňuje drobné vrásky.
  • Tocopheryl Acetate, zdroj vitamínu E se svými přírodními, konzervačními, antioxidačními a hydratačními vlastnostmi, snižuje ztrátu mezibuněčné tekutiny, dlouhodobě hydratuje a rty účinně chrání před škodlivými vlivy slunce.

Lip Seduction

Lesk na rty Lip Seduction můžete vyzkoušet v oblíbeném bezbarvém provedení a čtyřech nádherných barevných odstínech: světlerůžové perleťové, perleťově broskvové, matné malinové a višňově červené. Lesk je k mání na www.profitrade.sk.

Komentáře