Agáta Hanychová chystá svatbu

Publikováno 30.6.2011

Termín porodu se blíží. Agáta Hanychová proto narychlo dokupuje dětskou výbavičku. Dokonce i prozradila, že by se ráda vdala! Nechce aby její syn Kryšpín vyrůstal jako nemanželské dítě, tedy parchant.

Při shánění postýlky přistihl šestadvacetiletou Agátu deník Blesk Agáta si nakonec vybrala klasickou bílou dřevěnou postýlku. Přiznala také, že spoustu oblečení zdědí ještě nenarozený synek po jejích mladších sourozencích.

Spoustu věcí si v obchodech jen zamluvila. Je pověrčivá a tak nechce mít kočárek doma před porodem. "Kočárek a ostatní věci jsem nechtěla mít doma pod střechou, tak je mám zatím jen vybrané a až se mimčo narodí, tak to přítel všechno objede a nakoupí ,“ naplánovala si Agáta.

O svatbě sní i při nákupech. Během prohlížení kočárků a postýlek přemýšlela o tom, jak by vydala v závoji. Svatbu zatím neplánuje, ale rozhodně se nechce vdávat tlustá s velkým břichem. "Na otázku, zda ji její přítel Miroslav Dopita (28) požádal o ruku, byla překvapivě tajemná: "To si nechám pro sebe," napsal deník.

Komentáře