Agáta Hanychová fotí už další fotky

Publikováno 6.12.2011

Skandální pařmenka, modelka, podnikatelka a nově také matka. Předpokládalo se, že ji porod syna uklidní, opak je ale pravdou. Agáta se už zase pouští do práce a taky do zábavného života. Nově začala fotit pro Playboy. Máme pro vás drobnou ukázku!

Agáta Hanychová (26) bude již za tři dny fotit nahé snímky pro prestižní pánský časopis. Bude to už druhé odvážné focení Agáty. V tom prvním ale nejintimnější partie měla zakryty. "Byla jsem tenkrát pod smlouvou Miss a bradavky jsem ukázat nesměla," řekla Super.cz Agáta.

Agáta Hanychová ve výřivceS focením ale už začala v hotelu. Svou první odhalenou fotku zveřejnila na sociální síti.

Nyní ukáže prsa v celé své kráse. Matka čtyřměsíčního Kryšpína předvede, že ani porod a kojení se na ni nepodepsalo a ňadra má stále krásná. Agáta společně s tenisovou šampionkou Petrou Kvitovou dnes slavnostně otevřou lyžařskou sezónu v Tatrách. A právě na svazích v Nízkých i Vysokých Tatrách poté nafotí nahaté snímky.

"Fotit se bude na svahu lyžařského střediska Jasná Nízké Tatry na úpatí hory Chopok - jedné z nejvyšších hor Tater. Její nahé tělo budou moci obdivovat i lyžaři v Tatranské Lomnici a na Štrbském Plese. A aby Agáta pořád jen nemrzla, budeme fotit v hotelových resortech Tatry mountains, například v luxusním hotelu ve Starém Smokovci, kde se natáčel Román pro ženy," prozradil fotograf Jaroslav Urban, který bude mít nahé fotografie Agáty na triku.

Komentáře