Andílci Victoria's Secret v Praze. Mladá modelka se s kalhotkami nepárala.

Publikováno 21.8.2011

Světová koncentrace krásy přijela do Česka. Slovutná značka Victoria’s Secret má čich na ty nejkrásnější modelky, které kvůli natáčení reklamy zavítaly do české metropole. Pod taktovkou světoznámého režiséra akčních snímků Michaela Baye (46) se točilo jako o závod, což se Američance Erin Heatherton (22) vymstilo. Ačkoliv měla propagovat nejslavnější značku spodního prádla, tak ji fotoreportéři bulvárního deníku mimo záběry kamer přistihli naostro!

Převlékání z jednoho druhu spodního prádla do druhého Heatherton zřejmě natolik unavilo, že o pauze na cigaretu na natažení kalhotek naprosto rezignovala.

Erin Heatherton

Zatímco při natáčení představuje spodní prádlo, během krátké představky Erin Heatherton na kalhotky úplně rezignovala, přičemž ji zachytil fotograf bulvarního deníku Blesk.

Takhle zrežírovat reklamu na spodní prádlo se ještě nikomu nepodařilo. Režiséra snímků Armageddon, Pearl Harbor nebo Transformers Michael Bay ne nadarmo už několik let točí reklamy pro Victoria’s Secret. Tentokrát si Bay vybral Prahu, kam už podle informací Blesku přiletěl před třemi týdny.

Hvězdy světového modelingu se budou po Praze pohybovat čtyři dny. První natáčecí den odstartoval brzy ráno v Trojském zámečku, kam postupně dorazily krásky zvučných jmen Holanďanka Doutzen Kroes (26), Američanka Erin Heatherton (22), Jihoafričanka Candice Swanepoel (22) v čele s Brazilkou Adrianou Limou (30).

Mezi modelkami se objevila i Češka

Zahrát si v reklamě měla možnost i Kateřina Průšová (27), která po schodech zámečku běhala v roztomilém růžovém župánku, pod kterým schovávala rudé spodní prádlo.

Další, kdo si kromě stočlenného filmového štábu nenechal natáčení ujít, byla i bývalá topmodelka a nyní maminka tří dětí Daniela Peštová (40), která se přišla pozdravit se starými známými.

Včera se štáb přesunul do pražského hlavního nádraží, kde na rozdíl od Trojského zámečku chyběla typická andělská křídla, která se stala jedním z hlavních symbolů značky.

Komentáře