Beyoncé promluvila o svém těhotenství

Publikováno 27.10.2011

Přečtěte si rozhovor s popovou divou, která očekává své první dítě se svým slavným manželem Jay-Z.

Rostoucí těhotenské bříško, které zpěvačka a herečka stylově odhalila v obleku Dolce & Gabbana na cenách VMA, způsobilo poprask. A bylo jasné, že dřív či později hvězda svěří světu, jaké to je, být nastávající máma.Beyoncé těhotná v obleku od Dior

Nechtěla jsem, aby nějaký paparazzi vyfotil spekulativní fotografii, a spustila se lavina dohadů,“ vysvětluje Beyoncé, proč odhalila své těhotenství před zraky milionů diváků.

Nevěděla jsem, jak to líp říct než pyšně předvést světu své bříško. Připadalo mi lepší ukázat svou lásku a nadšení než vše odbýt pouze slovy.

Těhotenství tak není něco, co by Beyoncé zbrzdilo v kariéře. Rozhodla se totiž navrhnout řadu oblečení pro budoucí maminky.

Šťasní rodiče se na potomka už viditelně těší.

Šťasní rodiče se na potomka už viditelně těší.

Strašně se mi líbí, jak se těhotná žena může oblékat. Chci, aby jí bylo pohodlně, ale ve stejnou chvíli se stále cítila sexy,“ popisuje svou vizi zpěvačka.

Proč se ale rozhodla stát mámou teď? „Bylo pro mě důležité nejdřív zjistit, kdo doopravdy jsem, jaká jsem žena. Vybudovat si svět kolem sebe, kariéru, vztah. Musela jsem první zapracovat na lásce k sobě samé, abych mohla přivést někoho dalšího na svět. A teď mi pánbůh požehnal,“ ukončujte dojatě Beyoncé.

Komentáře