Českou Miss pro rok 2012 se stala krásná hnědovláska

Publikováno 2.4.2012

V sobotu 31. března jste měli možnost na programu Prima Family shlédnout finále České Miss 2012. Krásné ženy se předvedly v tradičních disciplínách, všechny měly svá plus, ale vítězkou se vždy stane jen jedna. Jak to dopadlo tento rok?

Tereza Chlebovská

Letošní vítězkou se stala sympatická brunetka z Krnova

Tereza Chlebovská - tak zní jméno nové České Miss. Jednadvacetiletá studentka z Krnova o účasti v soutěži snila již od dětství, nikdy si ale nemyslela, že k titulu bude mít tak blízko a dokonce bude mít tu čest nosit korunku. Když jméno dívky s číslem 14 zaznělo, neskrývala své překvapení.

Mladá kráska by se chtěla v budoucnosti věnovat zpěvu, který si taky vybrala pro svou volnou disciplínu. Se svými 175 cm a krásnou postavou se ale do roli modelky perfektně hodí. Jak již před začátkem galavečera tvrdila, titul České Miss bude brát opravdu zodpovědně.

Pánové držte se, sympatická Tereza Chlebovská totiž není zadaná. Kterému se podaří získat její srdce?

Spolu s Terezkou obdržely korunku i dvě další finalistky. Miss Earth vyhlašovanou serverem a sponzorem České Miss Blesk.cz se stala dvaadvacetiletá blonďatá Tereza Fajksová, studentska Veřejně správní akademie. Rovněž blondýnka obsadila post České Miss World pro rok 2012, osmnáctiletá Linda Bartošová z Pardubic. Děvčatům přejeme mnoho úspěchů při reprezentaci České republiky ve světových soutěžích krásy.

Top 3

Vítězná trojice v prvních okamžicích po vyhlášení.

Komentáře