Děvčátko Jitky Čvančarové je na světě

Publikováno 30.1.2012

V pražské nemocnici u Apolináře se v sobotu podařilo porodit krásnou holčičku Jitce Čvančarové. Ta své dítě čekala s Petrem Čadkem a oba rodiče se nemohli dočkat, až to malé přijde na svět.

Manželé Jitka Čvančarová a Petr Čadek mají svou vysněnou holčičku. V sobotu večer v porodnici u Svatého Apolináře porodila  přirozenou cestou třiatřicetiletá Jitka Čvančarová  své první dítě, holčičku, které rodiče vybrali jméno Elena Emilie Čadková.

Jitka Čvančarová

Jitce těhotenství slušelo i v pokročilém stádiu

Po porodu miminko měřilo 51 cm a vážilo 3,30 kg. "Je to zázrak, je to neokoukatelný pocit, je nádherná, je zdravá. Petr byl celou dobu u porodu a byl úžasný, moc mně pomohl. Naši malou mám u sebe, vůbec nepláče a pozoruje svět.“

To jsou slova šťastné maminky, které začíná jiný život. "Velkou oporou a jistotou byl i doktor Antonín Pařízek, vynikající odborník a kamarád, i tomu patří velký dík,“ dodala Jitka Čvančarová.

"Zpočátku jsem měl z účasti při porodu trochu strach, ale pak se v člověku něco zapne, nějaký další smysl, a začne ženě na dálku pomáhat.  Plakal jsem jako želva – samozřejmě štěstím. Obrovsky si Jitky vážím, jak skvěle porod zvládla, a jsem na ní pyšný,“ řekl v porodnici ještě s kytkou v ruce šťastný tatínek Petr Čadek.

Holčička přišla na svět o dva týdny dříve. Herečka se měla ještě před porodem zúčastnit předpremiérového oběda s kolegy z muzikálu Bídníci. Nakonec se ale omluvila textovou zprávou. "Moc jsem se těšila, ale princezna v bříšku je jiného názoru," napsala Jitka Čvančarová.

Své ano si Jitka a Petr řekli loni v září v kostele Sv. Petra a Pavla v Mělníku. Seznámili se v taneční televizní soutěži.

Komentáře