Je Kate Middleton opravdu neplodná?

Publikováno 25.10.2011

Americký týdeník In Touch vydal na obálce posledního čísla fotografii britského následníka trůnu prince Williama a jeho manželky Kate, vévodkyně z Cambridge.

Princ William a Kate Middleton

Párečku to ohromně sluší, jak by asi vypadaly jejich děti? Dozvíme se to skutečně někdy?

Není za poslední měsíc rozhodně prvním a ani posledním magazínem, který má slavný pár na obálce. Ovšem snímek In Touch provází skandální titulek o neplodnosti budoucí britské královny. A odvolává se na zdroje z Londýna i Camillu Parker Bowles.

„Zdravotní komplikace z Katina dospívání znamenají červenou na semaforu, protože mohou ovlivnit její schopnost počít dítě,“ cituje In Touch zdroj blízký vévodkyni z Cornwallu, choti prince Charlese.
In Touch na obálce láká ke koupi titulkem: „Královský doktor potvrzuje: Ona nemůže otěhotnět.“

Kate a William
Jak William, tak princ Charles a před nimi princové Edward či Albert se narodili svým matkám vždy krátce po svatbě. Také od Kate Middleton se letos neočekává nic víc, než že oznámí: „Jsem těhotná.“

Kate a William svatba

Bezprostředně od svatby se od Kate očekává každým dnem, kdy prohlásí, že je těhotná. Nezbývá jí mnoho měsíců, aby nepokazila dvousetletou tradici.

„Pokud Kate do devíti měsíců od svatby neotěhotní, pak bude vzdorovat dvousetleté britské tradici,“ potvrzuje britský královský životopisec Andrew Morton.

Komentáře