Kristelovou ve svlékání nezastavilo ani mateřství

Publikováno 8.7.2011

Moderátorka Kateřina Kristelová, která je maminkou devítiměsíční dcery Claudie, nafotila svůdné fotografie, z nichž je patrné, kdo doma hýbe krkem. Povolení od manžela, hokejisty Martina Tůmy dostala pouze pod podmínkou, že u toho bude. A byl. A rovnou před objektivem po boku své ženy.

Odvážné fotografie manželského páru, v jejichž domácnosti prý vládne vzájemná láska a soulad, vznikly pro pánský časopis Playboy. Na rozdíl od jiných focení tohoto časopisu si ale Kateřina Kristelová a Martin Tůma prosadili vlastní tým. To byla ostatně podmínka, kterou si dali.

"Pracovali jsme s lidmi, které známe. Obávám se, že Martin by do toho jinak nešel. Užili jsme si dvoudenní focení jako velkou pohodu a legraci, protože všichni, s kým jsme pracovali, jsou v běžném životě našimi přáteli a nebyl důvod se stydět," řekla iDNES.cz Kristelová.

Svůdné pózování se pochopitelně neobešlo bez odhalování. A to se pak dostavila i nejistota. "Jediný moment studu nastal právě při fotce, na které jsem svlečená, a to jsme všechny, včetně asistenta fotografky, vyhodili za dveře. Myslím, že i pro Martina bylo pohodlnější, že ho fotí ženská," líčí moderátorka.

Snímky plné manželské erotiky vznikly pod rukama fotografky Julie Skalozub, jejíž práce sklízí úspěchy u nás i v zahraničí. Skalozub publikuje fotografie v prestižních módních magazínech po celé Evropě. Cílem projektu bylo vyjádřit manželský život v obrazech – od romantických okamžiků strávených v luxusním hotelu, společných chvil v restauraci u lahodného jídla a pití až po záblesky intimity a především lásky.

Módní pictorial, který v Česku nemá obdoby, vznikal stylově v hotelu Paříž. Na francouzskou metropoli mají manželé jen ty nejkrásnější vzpomínky, jelikož právě sem vyrazili na líbánky.

Nyní se už manželé Kateřina Kristelová a Martin Tůma chystají do jiných zeměpisných šířek, přesněji do Monaka. Zde chtějí spláchnout stres, který se nashromáždil v průběhu roku. Dceru Claudii nechají výjimečně doma.

"Přiznám se, že se s ní budu těžko loučit, i když bude ve skvělé péči babiček. V Monaku se stavíme u Hedviky a Honzy Kollerových, a potom se vydáme na plavbu po Středozemním moři na obrovské lodi. Pak už čeká manžela pomalu začátek nové sezony a mě moderování golfových turnajů a dalších akcí. Je třeba nabrat sílu," uzavírá Kateřina Kristelová.

Fotky pro Playboy:

Kateřina Kristelová s manželemKateřina Kristelová s manželemKateřina Kristelová s manželemKateřina Kristelová s manželem

Komentáře