Lady Gaga opět šokuje!

Publikováno 15.11.2011

Na to, že Lady Gaga (nejen) svým oblékáním prostě vždycky vybočuje z davu, už jsme si asi všichni zvykli. Jenže co s tím dělat, když máte image postavenou právě na tom, že neustále šokujete? Pak nezbývá, než posouvat hranice pořád dál a dál...

Lady Gaga s pytlíkem na hlavě, Lady Gaga v kostýmu připomínajícím satelit, Lady Gaga v šatech s rozparkem, který odhalil víc, než se na dámu sluší...

Lady Gaga Outfit

Lady Gaga Outfit

 

 

 

 

Narozdíl od většiny ostatních celebrit, kterým stačí vypadat ve svém oblečení dobře, Lady Gaga zvažuje ještě další faktor: šok efekt, který její outfity vyvolají. A vypadá to, že nápady jí zatím nedocházejí, nebo má minimálně šikovného stylistu.

Když si Lady Gaga vyrazila na procházku Londýnem, měla na sobě celkem střízlivý bílý top a balónovou sukni a na nohou na svoje poměry nenápadné boty. Že by královna extravagance vyšla z formy? Ale kdepak.

Lady Gaga Outfit

Když už nevíte kudy kam, inspirujte se zpěvačkou a místo kabelky si vezměte do ruky šálek s čajem. Obzvlášť v Londýně budete stylová. A nenechte se splést: Lady Gaga si opravdu nenese čaj z kavárny, jde o promyšlený doplněk, se kterým se promenovala po městě.

Lady Gaga Outfit

Co to na nás zase ta Gaga přichystala?

Jen asi není úplně nejpraktičtější. Taky vás napadla otázka, kam si asi schovala klíče a peněženku?

Komentáře