Lucka Vondráčková porodila syna Matyáše!

Publikováno 6.12.2011

Ačkoli uveřejnili termín na konci ledna, stříbrná slavice Lucka Vondráčková a hokejový reprezentant Tomáš Plekanec se již teď těší z prvního dítěte. Zpěvačka podle kanadských médií porodila už v neděli.

Těhotenství Lucinky bylo plné tajemství. Od pohlaví dítěte, přes termín porodu, nevědělo se zhola nic.Stříbrná slavice si každou informaci pečlivě střežila, možná i tím si přilákala ještě větší zájem ze strany Lucie Vondráčková porodilamédií. Tvrdila, že se dítě má narodit v lednu v Kanadě, kde s manželem Tomášem odcestovala již v září.

Lucie Vondráčková porodilaV neděli však vyšlo vše najevo, když se novopečený tatínek uvolnil z ranního rozbruslení Montrealu, za který v NHL hraje.

Lucie Vondráčková a Tomáš PlekanecI dnes v ranním vysílání televize Nova se o porodu úspěšné mladé zpěvačky mluvilo. Lucie se po boku Tomáše telefonicky nechala slyšet a zněla opravdu nadšení stejně jako čerstvý tatínek. "Syn měl přijít na svět až v lednu, ale trochu si pospíšil," řekla moderátorka. Zvolili mu jméno Matyáš.

Tomáš Plekanec a Lucka Vondráčková si letos v půlce července řekli ANO na Trojském zámečku teprve po roce a půl vztahu. Už tehdy se spekulovalo o těhotenství, pár ale potvrdil potomka až o měsíc později na koncertě Jiřího Vondráčka. Ten je nyní ze svého prvního vnuka obrovský nadšený. Čerství manželé se na miminko moc těšili.

I my přejeme novopečeným rodičům hodně štěstí a radosti z nového přírůstku do rodiny!

Komentáře