Maminka Agáta - díky Kryšpína mám prsa o 2 velikosti větší

Publikováno 22.8.2011

Modelka Agáta Hanychová (26) si naplno užívá mateřství. A kupodivu si nejvíc ulítává na kojení. "Klidně budu Kryšpína kojit do osmnácti," řekla se smíchem Hanychová.

"Fakt si to šíleně užívám. Je to nádherný pocit. Mateřství mě úplně změnilo. I těhotná jsem nevydržela pár hodin v klidu a musela jsem trajdat po mejdanech a teď jsem nejšťastnější s Kryšpínem doma," upřesnila Agáta.

Dekolt Agáty Hanychové

Agátina prsa jsou větší o dvě velikosti.

Na svém zevnějšku si nejvíc užívá změny v oblasti prsou. Zatímco před otěhotněním nosila neustále zvětšovací podprsenky, do kterých si ještě strkala několikatery vycpávky, nyní nic takového není potřeba. "Je to super. Je pravda, že ty prsa mě teď hodně baví. Konečně mám prsa, po kterých jsem vždycky toužila. A bez ponožek v podprsence," směje se.

Už dva týdny po porodu syna Kryšpína předvedla Agáta své dokonalé tělo ve cvičebním úboru. Domů k ní začíná dvakrát týdně pravidelně chodit trenérka, která s ní opatrně cvičí. Agáta má už dole dvanáct kilogramů a zbývají jí poslední čtyři. V září již bude fotit nový kalendář a tak potřebuje být v dokonalé formě.

Cvičící Agáta Hanychová

Po porodu už Agátě zůstala jen 4 kila. Dvakrát týdně cvičí za přítomnosti osobní trenérky.

Komentáře