Miss plastika Julie Zugarová plánuje další zákrok

Publikováno 14.12.2011

Mladá Julie Zugarová (23), která se zúčastnila soutěže Česká Miss 2009 a probojovala se až do finále, se podstoupením plastiky rozhodně netají. Jakpak by také mohla, působí už úplně uměle. Nafouklé rty i přefouklá prsa podtrhávají uměle prodloužené vlasy sahající až do pasu. Se svým vzhledem ale stejně stále ještě není spokojena.

Je tohle ještě sexy? Julie Zugarová se před první plastickou operací pyšnila krásným poprsím velikosti tři, které působilo velice přirozeně. Ale protože jí to bylo málo, podstoupila v květnu tohoto roku plastickou operaci a ňadra si pomocí silikonových implantátů nechala zvětšit hned o dvě čísla. Sama Julie tvrdí: "Vždy se mi líbila velká prsa a bylo to mým snem, tak jsem si ho zkrátka splnila.". Nyní tedy v podprsence nosí prsa o velikosti 5!

Kromě operace prsou se viditelně podrobila také jiným. Její rty nyní připomínají ty kačera Donalda.

Tyto zákroky však nebyly poslední, jak se modelka nedávno nechala slyšet. Plánuje totiž další zvětšení prsou a bude tak mít pravděpodobně hrudník velikosti sedm, což už rozhodně přirozené není.

Julie se stala ozdobou přehlídky, kde modelky předváděly šperky ve spodním prádle. Na jejím poprsí se šperky perfektně vyjímaly a pánové se měli na co koukat.

Podle toho, jak se v internetové diskuzi vyjadřují uživatelé, zdá se, že jsou všichni zděšeni. Třiadvacetiletá slečna se nechává zbytečně "zkrášlovat" a neví, kdy je zdravé s tím přestat.

Julie Zugarová - přehlídka šperkůJulie Zugarová po úpravách na semifinále České Miss 2009

Komentáře