Modelka Agáta Hanychová porodila syna! Máme jeho fotku!

Publikováno 5.8.2011

Kontroverzní česká modelka a podnikatelka Agáta Hanychová ve středu po obědě v pražské nemocnici Motol porodila své první dítě. Její první otázkou po porodu bylo, jestli je syn v pořádku a zdali má ploché břicho.

S partnerem, hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou, dali synovi jméno Kryšpín Dopita. Po porodu vážil 2,87 kg a měřil 48 cm.

Syn Agáty Hanychové - Kryšpín Dopita

Malý Kryšpín teď zajisté bude jedním z nejsledovanějších dětí v naší republice.

Podle informací deníku Aha! byl 8-hodinový porod uměle vyvolaný a předcházeli mu komplikace. Chlapeček měl údajně dokonce omotanou pupeční šňůru kolem krku.

Agáta Hanychová a její maminka Veronika Žilková

Agáta nedá na svou maminku dopustit.

Šestadvacetiletá Hanychová rodila za přítomností své maminky Veroniky Žilkové: "Jsme strašně rádi, dítě je v pořádku a já jsem šťastnou babičkou. Agáta byla velmi statečná. Jako první ji zajímalo, jestli je syn v pořádku a zda má ploché břicho."

Hanychová s otcem dítěte Dopitou

Hanychová je se sportovcem Mirkem Dopitou šťastná. Nedávno ji také požádal o ruku.

Po tom, co si minulý týden skandální modelka a "česká Paris Hilton" dupla se slovy "bez prstenu nerodím", ji 28letý Dopita požádal o ruku.

Sportovec má už 2,5letého chlapečka z předchozího vztahu.

Po přiznání údajně nečekaného těhotenství se Agáta vyjádřila, že do měsíce po porodu už by se chtěla vrátit zpátky na molo. S výchovou jí má údajně pomáhat maminka Žilková.

Komentáře