Paul McCartney je už potřetí ženatý

Publikováno 9.10.2011

Do třetice všeho dobrého i zlého se hvězda legendárních Beatles Paul McCartney (69) vehnala do chomoutu. Tentokrát s krásnou Nancy Shevell (51). V neděli v Londýně uspořádali malý obřad jen pro 30 lidí.

Bohatá americká dědička Nancy si v neděli odpoledne řekla ano s o osmnáct let starším slavným hudebníkem. Pár je spolu už čtyři roky a zasnoubili se letos v květnu. Zdroj z McCartneyho blízkého okolí řekl: "Paul nakonec našel štěstí a nemůže už se svatbou otálet. Zbytek rodiny Nancy miluje a všichni jsou rádi, že dělá jejich otce šťastným."

Paulovy děti sňatek schvalují. Dcera Stella (40), jež je proslulou módní návrhářkou, dokonce osobně navrhla svatební šaty. Naopak když si Paul bral svou druhou ženu Heather, Stella s tím nesouhlasila a šaty jí nenavrhla. Nakonec měla pravdu, Heather několik let po svatbě požádala o rozvod a bojovala s Paulem o majetek.

Pár si řekl své ano v na Marylebonské matrice v Londýně, což je to samé místo, kde si vzal Paul i svou první ženu Lindu v roce 1969. Heather chtěla v roce 2002 pompézní svatbu v irském stylu.

Přestože by si novomanželé se svým majetkem mohli dovolit drahou a okázalou oslavu, oslaví sňatek jen v kruhu nejbližších přátel a rodiny ve svém domě. Na druhou stranu užijí si obřady dva, další plánují na Long Islandu v New Yorku, kde se do sebe v roce 2007 zamilovali.

Paul McCartney svatba

Pár se po 4 letech vzal pouze v okruhu blízké rodiny a přátel.

Svatba Paula McCartneyho

Paul dává na snímcích jasně najevo, že Nancy je ta pravá! I Paulova rodina krásnou Nancy zbožňuje.

Komentáře