Pippa Middleton na obálce měsíčníku Tatler

Publikováno 7.7.2011

Nemalou pozornost věnují nejen britská média Pippě Middleton, sestře vévodkyně z Cambridge. Dostala se i na obálku měsíčníku, kde se před měsíci objevila její sestra Kate.

Hlavní tváří nejnovějšího čísla společenského měsíčníku Tatler, které je na prodejních pultech od čtvrtka, se stala Pippa Middleton (27). Následovala tak svou starší sestru Catherine, vévodkyni z Cambridge (29), jež se na obálku magazínu dostala ještě jako svobodná dívka letos v únoru.

Británie pečlivě sleduje, jak si v těchto dnech Kate vede na oficiální návštěvě Kanady a Spojených států, kam odletěla se svým mužem Williamem (29), nemenší pozornost ale média věnují i Pippě.Ta se například postarala o palcové titulky, když na Wimbledon přivedla svého přítele Alexe Loudona, s nímž se podle mnoha zpráv měla předtím rozejít.

Tatler na svou aktuální obálku použil černobílou fotku, která Pippu zachycuje na svatbě její sestry 29. dubna. Tvář jí měsíčník orámoval různobarevnými květy.

Kate, která se na obálce objevila v únoru, byla zobrazena ve stylu popartového výtvarníka Andyho Warhola, konkrétně jeho portrétu Marilyn Monroe z roku 1962.

Obálka Tatler červenec 2011Nová obálka měsíčníku Tatler s Pippou Middleton

 

Obálka Tatler únor 2011Obálka měsíčníku Tatler z únoru 2011 (s Kate Middletonovou)

Komentáře