Pod zevnějškem sexy modelky se skrývá muž

Publikováno 4.1.2012

Nizozemská značka spodního prádla zvolila pro svou kampaň propagující push-up podprsenky neobvyklou modelku. Pod něžným blonďatým zevnějškem se ve skutečnosti skrývá dvacetiletý Andrej Pejic.

Mladý Australan má velice prodávaný vzhled a tím se také stal jedním z nejžádanějších modelů. I přes velkou liberálnost Nizozemska však skutečnost, že tahle něžná modelína je ve skutečnosti muž, šokovala.

Andrej Pejic

Přiléhavé červené šaty na muži dělajícím reklamu na push-up podprsenku.

Andrej Pejic

Titulka OUT šokovala mužem v dámských svatebních šatech.

Černé, červené a šedé přiléhavé šaty mají poukázat na přednosti ženy, které push-up podprsenky zvýrazňují. V těch Andrej pózuje na fotkách a je vidět, že mu to opravdu cizí není. Oboupohlavní model již z dřívějška zkušenosti s předváděním spodního prádla má, ale dosud se jednalo pouze o prádlo pro muže. Svou ženskou tvář ukázal v závěru přehlídky Jeana-Paula Gaultiera minulý rok, kdy se objevil v závěru v honosných svatebních šatech. To poté opakoval i na titulce módního časopisu OUT.

Také Pejicův manažer se nad tím podivuje: "Je to revoluční. Nikdy dřív jsem nevěděl o muži, který by dělal reklamu na ženské spodní prádlo," řekl na fotky Andreje.

Mladý nadějný model fascinuje módní tvůrce svou ženskou postavou a obličejovými rysy. Ti v něj vkládají obrovské naděje a předpovídají mu snovou budoucnost. Přestože patří k nově objeveným talentům, stihl už nafotit také sérii aktů s hadem zakrývajícím jeho intimní partie.

Andrej Pejic akt

Z odvážného aktu můžete vysledovat, že je Andrejova postava poněkud ženská.

Komentáře