Princ Harry chodí s modelkou spodního prádla

Publikováno 2.7.2011

Šestadvacetiletý princ Harry prý začal chodit s o rok mladší anglickou modelkou Florence Brudenell-Bruce. Sexy blondýna je bývalou přítelkyní závodníka Formule 1 Jensona Buttona a ukázalo se, že je také Harryho sestřenicí z osmého kolena.

Zdá se, že princ Harry neztrácí čas. Sotva stačil potvrdit, že po čtyřech letech jeho vztah s Chelsea Davy opravdu skončil, už se zřejmě začíná angažovat na jiné frontě.

Harry s Chelsea DavyPrinc Harry se svou ex-přítelkyní Chelsea Davy.

 

Florence Brudenell-Bruce

"Je to teprve začátek, ale zdá se, že Harry a Florence spolu chodí. Je s ní legrace, je blond a velmi přitažlivá. Harrymu se opravdu líbí," řekl jeden z princových známých listu The Sun.

Florence je navíc nejen pěkná, ale i urozená. Je přímým potomkem sedmého hraběte z Cardiganu a s Harrym je vlastně příbuzná - je to jeho sestřenice z osmého kolena. Princ byl už několikrát viděn, jak přijíždí k jejímu domu v londýnském Notting Hillu a odjíždí až ráno, napsal list The Daily Mail.

Mluvčí britské královské rodiny se odmítl ke spekulacím vyjádřit. Je ale obecně známo, že se Florence s Harrym zná již několik let a patří do okruhu jeho přátel.

Mladší bratr prince Williama ještě před pár dny tvrdil, že je "stoprocentně nezadaný" a na vztahy nemá kvůli intenzivnímu vojenskému výcviku čas. Ke spekulacím ohledně Pippy Middletonové, sestry své švagrové, se vyjádřil takto:

"Pippa? Ha! Ne, s nikým se teď nevídám. Jsem stoprocentně nezadaný. Mám hodně práce, takže chození na rande a sledování televize je asi tak to poslední, na co mám pomyšlení."

Harry s Pippou

Na televizi se možná Harry nedívá, ale zdá se, že na pár schůzek si čas přece našel.

Komentáře