Rihanna: Ze zpěvačky návrhářkou oblečení

Publikováno 28.3.2012

Zástup slavných osobností, které se z naprosto nesouvisející pozice dostali do světa návrhářství, je den ode dne delší. Teď se k nim přidá i mladá výstřední zpěvačka z Barbadosu.

Kráska z Barbadosu všem vyrazila dech, když oznámila "Chci vytvořit vlastní kolekci oblečení. Chci navrhovat." Vyzkoušela si už i roli modelky, když pózovala pro kolekci spodního prádla Emporio Armani a stala se také tváří Armani Jeans.

„Svou pozici na poli módy si ale musím zasloužit. Proto spolupracuji s hodně slavnými návrháři a lidmi, které v módě respektuji. Chci si opravdu zasloužit důvěru lidí, aby pak mohli bez zaváhání investovat do kousku, který jsem navrhla," přiznává mladá a úspěšná zpěvačka.

Spekulace o její působnosti na trhu módy vznikly, když zapadla na pět hodin do obchodu módního řetězce Topshop. Drby však byly vyvraceny a nahradily je domněnky o spolupráci s další mainstreamovou značkou River Island. Ani toto však pravda nebyla.

My už jen držíme palce, ať se hvězdě popové scény daří i v návrhářství. Těšíte se taky, s jakou kolekcí přijde výstřední Rihanna?

Komentáře