Rozchod Johnnyho Deppa je lež

Publikováno 27.1.2012

Zpráva o rozchodu páru vypadajícím po dobu 10 let tak šťastně, jak by si každá z nás jen přála být, šokovala nemálo lidí. Fanynky sympatického herce pravděpodobně spíše potěšila naděje, že Johnnyho rámě je zase volné. Manželka Vanessa tuto fámu ale striktně odmítá.

Z Hollywoodu nám proudí každý den spousta fám, o kterých není vůbec potvrzeno, že jsou pravdivé. Bulvár nás baví a denně se kocháme zprávami o nových vztazích, ale čteme i o nevěře, milenkách, milencích a rozchodech.

Vanessa Paradis

Půvabná kráska učarovala svou krásou i Johnnyho.

Velkým otazníkem ve světě celebrit byla (a pravděpodobně stále ještě je) nedávná zpráva o rozchodu francouzské herečky a modelky, která se stala tváří prestižní značky Chanel a kterou tak roztomile charakterizuje mezera mezi předními zuby Vanessy Paradis a lamače dívčích srdcí, piráta z Karibiku a sexy idola Johnnyho Deppa.

Johnny Depp

Johnny je prostě fešák a Vanessa ho fanynkám nenechá jen tak pro nic za nic.

Při nedávné návštěvě francouzské talk show Le grand journal se však herečka pochyby o svém vztahu snažila utlumit. "Samozřejmě, že se jedná o lež," řekla na otázku svého rozchodu s Johnnym talentovaná kráska. "Tak jako se říká, že skupujeme domy a už vlastníme přes 50 nemovitostí ve Francii, i tady hraje roli čistě lidská fantazie.".

O tom, že Vanessa asi taky neříká úplnou pravdu, se nás snaží přesvědčit zdroj z blízkého okolí páru, který tvrdí, že už se od sebe dokonce odstěhovali a již spolu nežijí. Na nedávném galavečeru při příležitosti rozdávání cen Zlatý glóbus se Johnny taky ukázal sám a po jeho boku bylo zcela prázdno. Tak komu teď věřit? Je Johnny zase sám?

Komentáře