Svatební styling Lucie Vondráčkové

Publikováno 19.6.2011

Lucie Vondráčková (31) pro svůj velký den zvolila styling ala luční víla.

Bílé dlouhé šaty střižené pod ňadry, barevná květinová výšivka na živůtku a kopretiny v ruce. Róba dokonale zakrývala bříško, takže nikdo, tedy kromě novomanželů, stále neví, zda je zpěvačka těhotná. Velkou chybou byl účes plný vln a různých barev.

Zpěvačka včera v 10 hodin dopoledne v trojské kapli řekla ANO hokejistovi Tomáši Plekancovi. Na svůj velký den se vystrojila jako romantická víla. Dlouhé bílé šaty se živůtkem, který zdobila výšivka a držely dvě překřížená ramínka, byly pod ňadry střižené a nabírané, takže Lucku zbytečně rozšiřovaly. Ale zřejmě to byl záměr. Už delší dobu se spekuluje, že je čerstvá paní Plekancová v jiném stavu a tudíž se musela rychle vdát. A tento střih je pro nastávající maminky ideální.

Lucka si vzala sandálky na vyšším podpatku. Sice by vzhledem k prodělané operaci zad neměla na podpatky ani pomyslet, ale v takový den jsou nutností. Kdyby si je nevzala, vypadala by vedle urostlého hokejisty jako hobitka.

Přes ruku, ve které držela svatební kytici složenou z kopretin, měla přehozený bílý zmuchlaný šál. Místo závoje si do vlasů nechala vplést kopretiny a jednu měl i Tomáš v klopě. Ten, kdo Lucii poradil, aby si těžké lokny nechala promelírovat různými odstíny hnědé, opravdu neuvažoval správně. Různobarevný účes připomínal výtvor z kdysi oblíbených kadeřnictví Hygie.

Hokejista do chomoutu vlezl v šedém obleku a bílé košili s bílou vázankou. Střih obleku nebyl zrovna podle posledních trendů, ale asi je těžké nacpat tak mohutná ramena a hrudník do vypasovaných obleků od Armaniho.

Když se to vezme suma sumárum, byli novomanželé velmi průměrně vystrojení. Je nepochopitelné, že když někdo má miliony, ale nemá vkus, tak si na svůj velký den nenajme profesionálního stylistu.

Fotogalerie ze svatby:

Lucie Vondráčková a Tomáš PlekanecNovomanželé Plekancovi

 

 

 

 

 

 

Plekancovi

Komentáře