Sympatická komediální herečka pózuje pro Lindex

Publikováno 20.3.2012

Pokud se jedná o Gwyneth, není zrovna na reklamních kampaních zobrazována často. Značka Lindex ale s její tváří zabodovala. Paltrow sice za rok oslaví čtyřicátiny, ale její vzhled to stále tají.

Ačkoli si od komerčních aktivit drží značný odstup, v případě této švédské značky udělala držitelka Oscarů Gwyneth Paltrow výjimku. Důvodem pro toto překvapivé rozhodnutí je jednoznačně tučný honorář. Herečka sama však ke značce chová jisté sympatie. Na modelingovou dráhu se však sympatická blondýnka nechystá.

Styl oblečení značky Lindex jako by pro herečku byl přímo navržen. Casual chic a nenápadná elegance v Gwynethině šatníku jednoznačně dominuje.

V kampani Modern Preppy Gwyneth vyzývá k připravenosti na jaro. Ušlechtilý anglický styl se sportovním nádechem tvoří perfektní kombinaci a jaro z kampaně přímo vyzařuje. V kolekci se můžete těšit na pruhované nátělníky, sportovní saka, nečekané barevné kombinace a prvky typické pro jachtařský styl. Zlaté límečky a knoflíčky nebudou výjimkou.

Značka už podruhé zvolila k propagaci svůdnou známou tvář, která se ztotožňuje s její filozofií. Na podzim bodovala drobounká Reese Witherspoon.

Dosti slov. Přesvědčte se sami...

Lindex Gwyneth PaltrowLindex Gwyneth PaltrowLindex Gwyneth PaltrowLindex Gwyneth Paltrow

Komentáře