Těla slavných krásek: Která má podváhu a kdo je ideál?

Publikováno 10.9.2011

Jaké tělo skrývají známé krásky pod šaty? Kolik opravdu měří a váží a mají vůbec zdravé proporce? Známe jejich tajemství!

Jejich křivky nás drtí z titulních stránek. Jsou idoly řady mužů a vzory tisíců žen. Představují vysněný ideál krásy. Každá ale má jinou stavbu těla a při podrobnějším zkoumání mnohdy není vůbec ideální.

Některé krásky jsou malé postavy, jiné zase mají pár sympatických kilo navíc. Těm je pak na fotkách grafici šikovně upraví do úžasné záviděníhodné podoby. Tu iluzi pak všichni obdivují. Jiné naopak té iluzi zdánlivé dokonalosti sami propadají.

My vám nyní prozradíme, kolik některé krásky měří a váží. A hlavně, jaký je jejich BMI (Body Mass Index). Ten ukazuje jestli nakonec některé nemají k nějaké dokonalosti vlastně daleko. Většinou totiž trpí dost nezdravou podváhou.

BMI (index tělesné hmotnosti vypočítaný z poměru výšky a váhy):

  • Podváha < 18.5
  • Normál = 18.5 - 24.9
  • Nadváha = 25.1 - 29.8
  • Obezita > 30

Halle Berry

Halle BerryČokoládová herečka už oslavila 45 narozeniny, ale stále září sexappealem, jako když byla jedna z Bond girl. Její postava? Naprostý ideál!

Výška: 166 cm.
Váha: 53 kg.
BMI: 19 – naprosto ideální

Mahulena Bočanová

Mahulena BočanováHerečka a moderátorka si svou postavu vypracovala k dokonalosti díky společenskému tanci, kterému propadla v soutěži Star Dance. Pokud ale nějaké to kilo přibere, nebude to vůbec na škodu.


Výška:
178 cm.
Váha: 60 kg.
BMI: 18 – mírná podváha

Eva Longoria

Eva LongoriaÚspěšná herečka je proslulá krasavice ze Zoufalých manželek se záviděníhodnými křivkami. Ovšem je hodně maličká a tak si musí svou váhu zatraceně hlídat.

Výška: 155 cm.
Váha: 47 kg.
BMI: 19 – naprosto ideální

Scarlett Johansson

Scarlett JohanssonKolik opravdu měří a váží její svůdné tělo? Konečně se to dozvíte. Míra a váha jsou skutečně ve skvělém poměru. Někdo se prostě umí narodit.

Výška: 162 cm.
Váha: 52 kg.
BMI: 19  – naprosto ideální

Lucie Bílá

Lucie BíláNaše nejpopulárnější zpěvačka s váhou kdysi bojovala. Problém s kily přestala prý mít, když je přestala řešit. Pravdou také je, že se snaží dodržovat zdravou životosprávu a už několik let pravidelně cvičí.

Výška: 165 cm.
Váha: 55 kg.
BMI: 20 – naprosto ideální

Beyoncé

BeyoncéBůh ji obdařil nejen úžasným hlasem, ale i bujnou postavou "krev a mlíko". Proto na sobě musí pořádně pracovat, aby se její momentálně ideální proporce nepřehouply v nadváhu.

Výška: 168 cm.
Váha: 61 kg.
BMI: 21 – v normálu, ale musí se hlídat

Gwyneth Paltrow

Gwyneth PaltrowŠtíhlá blondýna byla léta zarytě vegetariánkou. Na svoji postavu si velmi potrpí a na ní pilně dře a každý den cvičí jógu.

Výška: 175 cm.
Váha: 53 kg.
BMI: 17 – podváha

Kate Moss

Kate MossJiž více než 20 let se 37 letá Kate drží na špičce modelingu, i když je na topmodelku mimořádně maličká.  Ale také ultraštíhlá, což je evidentně stále v kurzu.

Výška: 168 cm.
Váha: 45 kg.
BMI: 15 – značná podváha!

Taťána Kuchařová

Taťána KuchařováNaše jediná Miss World oslnila celý svět. Nyní se spíš věnuje charitě, ale postavu si stále udržuje co nejštíhlejší, protože módní mola ještě nehodlá jen tak opustit.

Výška: 177 cm.
Váha: 54 kg.
BMI: 17 – podváha

Katie Holmes

Katie HolmesŽena Toma Cruise momentálně radikálně hubne prý kvůli filmové roli. Nyní je proto hluboko pod hranici zdravého i přitažlivého ideálu. Komu se tohle líbí?

Výška: 175 cm.
Váha: 51 kg.
BMI: 16 – značná podváha!

Komentáře