Všemi milovaná Lucie Bílá a její róby!

Publikováno 1.11.2011

Je to nejúspěšnější česká zpěvačka a mnohonásobná držitelka prestižních cen Český slavík, TýTý, ceny Akademie populární hudby a mnoha dalších. Narodila se jako Hana Zaňáková, pseudonym Lucie Bílá jí vymyslel její objevitel. Než vstoupila na scénu populární hudby a muzikálů, vyučila se dámskou krejčovou. Je to důvod, proč má tak skvělý vkus na šaty?

Druhá řada úspěšné televizní talentové show Česko Slovensko má talent je v plném proudu. Obsazení poroty je obměněno pouze o Martina Dejdara, který nahradil Jana Krause. Lucie i Jaro v porotě zůstali a jejich místo jim svědčí a hlavně taky sluší.

Není možné si nepovšimnout, jak Lucinka každý nedělní večer na našich obrazovkách září. Každá žena po 40 při pohledu na ni bledne závistí. Na své unikátní postavě předvádí nádherné modely z dílny známých módních návrhářů. Některé z nich jsme se vám rozhodli ukázat v naši fotogalerii. Které Lucce sluší nejvíce?

Pozoruhodné je ovšem to, že Lucie není krásný člověk jen zevnějškem, ale také zvenčí a to k její osobnosti prostě neodmyslitelně patří.

Šaty Lucie BíléŠaty Lucie BíléŠaty Lucie Bílé

Šaty Lucie Bílé

NÁŠ FAVORIT!

Šaty Lucie Bílé

NÁŠ FAVORIT!!!

Komentáře