Do ulic v balerínkách

Publikováno 17.5.2011

Jsou vhodné pro každou příležitost a jednoduše dostupné. Hitem jsou a ještě další řádku let jím zůstanou. Balerínky jsou jednou z nejdůležitějších položek dámského šatníku.

BalerínkyHledáte pohodlné boty, které jsou zároveň i stylové a elegantní? Chcete se cítit žensky a vznešeně, ale nemáte ráda boty na vysokých podpatcích? Balerínky jsou pro vás skvělou alternativou, která dokáže skloubit styl s pohodlností.

BalerínkyOd doby, kdy pronikly do módy, na ně nedá leckterá žena dopustit. Vyrábět je začaly i dokonce prestižní sportovní značky Adidas, Nike, Lacoste, nebo třeba Puma.

BalerínkyKromě toho, že jsou praktické a módní, jsou velmi variabilní či flexibilní. Úspěch s nimi budete mít jak v práci, tak na večírku, či při procházce do města. Vyrábí se v mnoha stylech, barevných i materiálových provedeních. Kožené i textilní balerínky se vyrábí celobarevné, s potiskem i lakované. Boty mohou být obdařeny i nejrůznějšími doplňky - od štrasů přes flitry až ke korálkům, nášivkám a lesklým kamínkům.

BalerínkyNejvíce ocení balerínky asi vysoké ženy. Jsou vhodné i pro party. Můžete protančit celou noc bez bolesti nohou.

Komentáře