Hit léta: Plavky ve stylu Marilyn Monroe

Publikováno 7.6.2011

Přesvědčte se, že i v módě platí, že méně často znamená více. Zkuste tentokrát svádět způsobem, jakým to dělala slavná Marylin Monroe. Oblečte si plavky ve stylu 50. let a staňte se hvězdou pláže či koupaliště.

Hollywoodská ikona Marylin Monroe byla sexsymbolem minulého století. K nohám jí padali muži bezvýznamní, i ti slavní. A byla to právě ona, kdo veřejnosti představil plavky. Nedílnou součást módy padesátých let minulého století, bez které si dnes letní pohodu nedovedeme představit. Nosíme dvoudílné, vcelku, bikiny, tankiny i monokiny... Fantazii se meze nekladou.

Někdo to rád Marilyn...

Plavky ve stylu 50. let

Pro tento rok se módní návrháři inspirovali již zmiňovanými padesátými léty. Tím nejženštějším módním obdobím. Modely jsou maximálně stylové a elegantní. A i když toho zdaleka tolik neodhalují, rozhodně nepostrádají ženskost, smyslnost a atraktivitu. Naopak je spíše podtrhují.

Retro střihy navíc dokonalé skryjí i drobné nedostatky postavy. Kalhotky většinou nejsou tolik vykrojené, svůj návrat slaví nohavičky a sukénky. Zpět jsou puntíky, proužky i kanýrky.  Z barev dominuje černá, modrá a bílá. Ale ani s pestrobarevnými nešlápnete vedle. Ze široké škály mnoha značek a typů si vybere zkrátka každý!

Inspirujte se v naší galerii. Z aktuálních kolekcí jsme pro vás vybrali více než sedmdesát modelů.

Komentáře