Inspirujte se módou topmodelky Daniely Peštové

Publikováno 17.1.2012

Daniela září na každém kroku a jen málokdy šlápne v módě vedle. Proč se tedy z jejího kvalitního nadání a citu pro módu nepoučit? Okopírujte její styl a zůstaňte tak stylová při každé příležitosti.

Úspěch není v drahých značkách. Když chcete vypadat jako hvězda, nemusíte vyprázdnit peněženku výměnou za jeden kus hadru. Ostatně to můžete zpozorovat také na Daniele Peštové.

Jedna z nejpřitažlivějších modelek světa, manželka Pala Habery a matka tří dětí si na zevnějšku hodně zakládá, proto nikdy nepodceňuje výběr šatů a málokdy ji lze nachytat nedokonalou. Vše působí velice nenuceně. Daniela umí skvěle kombinovat a to se jí perfektně vyplácí.

Outfit do města Daniela Peštová

Do města Daniela volí přírodní barvy. Pod velbloudím pláštěm skrývá obepnuté kalhoty, které její postavě lahodí. K černým vysokým látkovým kozačkám úspěšně volí tmavě modré psaníčko se zlatými doplňky. Zápěstí jí zdobí masivní pozlacený náramek.

Společenský oděv Daniela Peštová

Do společnosti zvolila topmodelka volnější tmavě modré šaty, které stáhla v pase koženým páskem a obohatila kožešinovou šálou. Působí tak luxusním dojmem. Psaníčko sladila k barvě šatů a šperky zvolila pozlacené zdobené perlami, které lichotí blond vlasům.

Ohoz na párty Daniela Peštová

Na párty Daniela zvolila kratší černé přiléhavé kalhoty nad kotníky, které perfektně zkombinovala s otevřenými střevíci nad jehlovém podpatku. Do kalhot zastrčila volnější bílou košili a vše doplnila výraznými doplňky a miniaturní kabelkou.

Komentáře