Intimní móda: Tanga, nebo "stahovačky"?

Publikováno 13.10.2011

Sice je skoro nikdo nevidí, ale i tak by nám na jejich stylu mělo záležet. Pod šaty by měly být kalhotky „neviditelné“, při milostných hrátkách nepřehlédnutelné a sexy. Vyberte si.

Ještě v 19. století nebyl tento kousek naší garderoby v některých evropských státech vůbec samozřejmostí. V té době se jinak uchytily dnes tzv. bombarďáky. Zkracovat se začaly díky pařížským kankánovým tanečnicím, které chtěly ukázat svá stehna, ale stále měly nohavičku, jako trenýrky. Dnešní podobu kalhotkám přinesla až odvážná 60. léta minulého století.

Paradoxně tanga mají historii delší. Objevily se již ve 30. letech minulého století poprvé v Americe. Starosta New Yorku tehdy vydal nařízení, že nazí tanečníci se musí zahalit ohanbí, ale protože největším lákadlem pro publikum byly ženské zadečky, přišly tedy na svět tanga.

Stahovací kalhotky Plie 50022

Doporučujeme tyto stahovací kalhotky PLIE 50022, dostupné v mnoha barevných i velikostních provedeních, za pouhých 454 Kč.

Své spodní prádlo musíte přizpůsobit vašim potřebám a pohodlí, příležitosti, ke které si prádlo oblékáte. Pokud máte zaoblenější boky, které chcete v úzkých šatech zakrýt, sáhněte po stahovacím prádle, které vám zaručí zpevnění všech přebývajících částí těla a vytvaruje vám perfektní siluetu. Pro ještě lepší optický zeštíhlující efekt zvolte šaty tmavší barvy, která přirozeně dělá postavu štíhlejší. V našem e-shopu máte možnost koupi těchto kusů od 182 Kč za kus. Vybrat své stahovací prádlo si můžete ZDE!

Stahovací legíny Scala Bio-fir W06637

Legíny jsou nejprodávanějším produktem v našem e-shopu. Díky své účinnosti jsou u zákaznic velice oblíbené.

Bojujete už delší dobu s celulitidou a ne a ne se jí zbavit, nebo byste jen ráda preventivně zamezila této nehezké "pomerančové kůži"? Pořiďte si anticelulitidní prádlo, které již po pár dnech nošení začíná viditelně působit proti důlkům na stehnech, zadečku i v oblasti poprsí. Jeho cena se pohybuje od 300 Kč do 700 Kč. Nejoblíbenějším kouskem v našem e-shopu jsou anticelulitidní legíny, které pořídíte za 471 Kč. Zde je můžete ihned objednat. Nebo si prohlédněte ostatní prádlo proti celulitidě ZDE!

String kalhotky Mat - FS 1414/4

Bílé string kalhotky jsou v našem e-shopu novinkou. Krásná krajka a elegance tvoří dokonalou kombinaci. Za tyto kalhotky zaplatíte 286 Kč.

Přirozenost a pohodlí vám dodají klasické kalhotky. Prádla tohoto typu nabízíme nesčetné množství a vy si můžete vybrat podle toho co potřebujete a chcete. Prohlédněte si naši nabídku zde. Pokud jste fanynkou tanga kalhotek či kalhotek string, vyberete si snadno zde. Neviditelné kalhotky CString jsou americkým produktem, který se na trhu objevil teprve nedávno a ihned strhl vlnu zájmu. Pokud chcete potěšit partnera touto revoluční novinkou, máte možnost si vybrat ze spousty kombinací a provedení, vše v univerzální přizpůsobivé velikosti zde. A konečně, stále oblíbenější kalhotky boxer s krátkou sexy nohavičkou, do kterých je nejedna žena a především její partner poblázněn. Užijte si jejich pohodlnost a zároveň svůdnost a kupujte podle svého vkusu zde.

 

Komentáře