Jak být sexy? Neuspějete s lacinými triky a vulgárností

Publikováno 21.9.2011

S blížícím se podzimem sice oblékáme nějakou tu vrstvu navíc, přesto ale můžeme vypadat dobře. Pro sexy vzhled není podmínkou ukazovat holou kůži. Inspirujte se, jak být sexy a zároveň nečišet vulgaritou.

Údajně zaručeně fungující tipy, jak ze sebe vykouzlit sexy stvoření, se na nás valí z každé druhé stránky časopisů. Jen zlomek rad je ale použitelných. Nehledě na to, že co někoho dostane, druhého nechá chladným. My se dnes možná připojíme do řady nanicovatých doporučení, možná ne. Pár poznámek si ale neodpustíme.

Pro středoškoláky začal školní rok, vysokoškoláci zahájili vlnu zápisů. Možná se mi jen zdá, že koncentrace vyfintěných slečen, které mají napsáno na čele „Chci být nejvíc sexy z ročníku!“ je v ulicích všech zejména větších měst najednou vyšší.

Holé nohy

Holé nohy působí neobyčejně sexy vždy. Jen musí být hezké.

Co je ale ve škole evidentně neučí, je, že dnes mohou být sexy irafinovaně a neprvoplánově. A jak tedy na to? Zapomeňte na oblíbenou uniformu sestávající z upnutého tílka s výstřihem, vyžehlených vlasů, gelových nehtů a bílých hodinek s ciferníkem přes celé zápěstí osázeným zaručeně pravými diamanty.

Zahalené, ale sexy

Kdo tvrdí, že v zimě nemůžete být sexy? Jde to snadno i bez křečovitého odhalování.

Sexy vzhled stavte na vaší individualitě. Ne nadarmo se občas můžete dočíst, že se mužům líbí pihy, brýle nebo třeba menší vada řeči.

Pokud stále tápete a svůj styl ještě hledáte, využijte své pozice a nezapadněte do davu slečen, které vypadají jako naklonované.

Výběr

Je opravdu z čeho vybírat!

Zkoušejte a hledejte, v čem se budete cítit nejlíp. To pak bude zaručeně fungovat. I kdyby to měla být minisukně, peroxidní hříva a lesklá kabelka. Ano, nerada to přiznávám, ale když usoudíte, že zrovna to je to pravé, pak vám nic vymlouvat nebudu.

Přesto ale tajně doufám, že takových slečen bude minimum a každá z vás najde cestu, jak to prakticky provést a sexy rafinovanost vmezeřit do každodenních outfitů.

A co je ještě potřeba kromě vlastního já, nadhledu a vkusu? Zapojení mozkových závitů. Zamyslete se nad tím, co si oblékáte.

Když na sebe naházíte několik trendy věcí hlava nehlava, výsledek nemusí dopadnout tak, jak jste původně měla v úmyslu. Zvlášť při honbě za sexy vzhledem se může vaše snaha snadno vymknout kontrole.

Komentáře