Jarní kolekce kabelek od Victorie Beckham

Publikováno 31.1.2012

David i Victoria jsou obrovskými ikonami ve světě módy. Pravděpodobně manželka je zodpovědná za to, že se stal londýnský fotbalista vzorem pro spoustu mužů. Bývalá zpěvačka Spice Girls je známá láskou k luxusu.

Móda, to je jedna z největších Victoriiných lásek a patřičně to dala znát, když se během pár sezón vypracovala ze začátečnice na profesionální módní návrhářku, kterou uznávají ženy celého světa.

Nezahálela ani tuto sezónu a svou jarní kolekci v minimalistickém stylu protkanou něžnými geometrickými vzory a jemným colorblockingem obohatila o řadu kabelek, které doslova berou dech. Jsou dokonalé pro svou nadčasovost a luxus.

V této kolekci se najde snad každá žena. K výběru máte od pískových a zemitých barev až k oblíbeným pastelům. Oranžová, světle modrá či citronově žlutá vyniká na simple tvarech, které podtrhují mistrně umístěné přezky a zipy. V luxusní kolekci najdete psaníčka, kabelky přes rameno a XXL kabely. Beckham zkombinovala kůži s hrubou lněnou látkou, a tím rozehrála skvělý kontrast struktur. Prohlédněte si celou linii kabelek a vyberte si tu svoji.

Ukázka z kolekce:

Kabelka BeckhamKabelka Beckham

 

Kabelka BeckhamKabelka BeckhamKabelka BeckhamKabelka BeckhamKabelka BeckhamKabelka Beckham

Komentáře