Kostky, kostky, kostičky!

Publikováno 11.9.2011

Pod pojmem kostkovaná košile si už nepředstavíme jen flanelku z tátovy skříně. Naopak kostkovaná košile je už několik let stálicí v dámských šatnících. Velký boom zažily už loni na jaře, vidět jsme je mohli i v létě a samozřejmě se nosí i na podzim! A opravdu ve velkém.

Kostky jsou vděčný vzor, člověk totiž nemusí vymýšlet, co si k nim vezme. Žádné: „Tohle tričko si nemůžu vzít k tomuhle…“ a podobně. Prostě si stačí obléci svoji kostičkovanou košili, doladit vše vhodným šperkem s náušnicemi a vyrazit.

Praktická je také tříčtvrteční délka rukávů. V krátkých je zima a v dlouhých zase přespříliš teplo. Tip: Dlouhé rukávy můžeme ohrnout a snadno se dopracujeme stejného výsledku.

Kostkované košile

Kostek je všude plno... Máte z čeho vybírat!

Co se materiálu týče, nejlepší je samozřejmě bavlna s případnou příměsíněčeho umělého. Obleček pak drží lepší tvar a hezky kopíruje siluetu.

Podzimní a zimní kolekce v letošním roce nabízejí, již zmíněné, flanelky! V různých modelech a barvách. Hezky zahřejí a díky trendy dámským střihům už ani nemusíme vypadat, jako když jdeme od koní. I když móda je nevyzpytatelná a look jezdkyně momentálně zrovna vtrhává na scénu.

A tak, pokud dáte na pohodlí a zároveň styl, se můžete klidně vykašlat i na dámský střih. Pánská košile poslouží stejně dobře, hlavně ji stačí doplnit jednobarevným tričkem a přepásat koženým páskem a další skvělý outfit je hned na světě!

Tímto se dostáváme k otázce: Co ke košili? Odpověď je jednoduchá –cokoliv. Jeansy i legíny. Tenisky i kozačky. Pásky, šátky, čepice, náramky a řetízky.

Jediné, na co je potřeba dbát, je jakási soudržnost stylu. Sport, elegance nebo třeba cowboy look, hezky odděleně a nemixovat. Elegantní kozačky na deseticentimetrovém podpatku s mikinou a plastovými náušnicemi byste si určitě nevzali, tak pozor na mísení stylů košil se zbytkem vašeho oblečení. Prostě vše v jednom duchu.

Podzimní kostkovaná móda

Podzimní módě velí kostka!

Kostkované košile sice frčí, ale není to jediná věc, na které se tento geometrický tvar objevuje. Vybírat můžete i mezi kostkovanými bundami, kabáty, sukněmi i šortkami.

Pokud nic kostkovaného ještě nevlastníte, tak neváhejte a vyrazte na nákupy. Co jiného taky dělat v podzimním počasí? A s kostkovanou košilí alespoň nahoníte parádu!

Komentáře