Louis Vuitton představil novou vánoční kolekci

Publikováno 29.9.2011

Každý rok koncem září představuje Louis Vuitton své nejnovější doplňky na speciálním eventu, který byl letos inspirován cirkusem. Proč také ne, když cirkusácké rodiny v dobách největší slávy používali kufry s logem LV jako rekvizity.

Prostory pražské Galerie Dvorak Sec Contemporary v Dlouhé ulici se v pátek 23. září proměnily v improvizovanou cirkusovou manéž, ve které nechyběl slon, králík ani neviditelná provazochodkyně, ze které byli vidět pouze flitrované lodičky Louis Vuitton. Podobně jako tento event, také výlohy obchodů Louis Vuitton po celém světě se v polovině listopadu promění v oranžový cirkus, ve kterém nebudou chybět ani opice a další zvěřinec, kterému budou směle konkurovat nejnovější vybrané doplňky z dílny Louis Vuitton.

Louis Vuitton - vánoční kolekce

Pletené čepice v zimní kolekci LV nemůžou chybět!

A co bylo na eventu k vidění? Asi nejkrásnější je nová kolekce peněženek, které jsou pokresleny překrásnými a zároveň vtipnými ilustracemi. Třeba bohatá panička s kočkou v podpaží hrozící na hotelového portýra, nebo žena spěchající na vlak do stanice Louis Vuitton. Nádherné jsou však i nové typy kabelek, z pánských doplňků pak nejrůznější pouzdra, mezi kterými nechybí nové na cestovní pouzdro na čtvery hodinky, nebo kravatu a manžetové knoflíčky.

Louis Vuitton - vánoční kolekce

K dostání jsou i barevné šátky, které zimní outfit oživí.

Velkou novinkou je možnost personifikace drobných doplňků, jakými jsou diáře a peněženky. Tato služba byla totiž doposud poskytována jen na objemnější zavazadla. Pokud chcete právě touto vychytávkou udělat někomu pod stromečkem radost, je právě ideální čas. Personifikace totiž trvá zhruba dva měsíce…

Louis Vuitton - vánoční kolekce

Louis Vuitton - vánoční kolekce

V nabídce bude take celá řada nových druhů kabelek, z nichž některé jsou vyrobeny i z exotických kůží, mimo jiné pštrosa, hada či krokodýla. Pokud vás však zajímají spíše drobnosti, určitě se vám bude líbit nová kolekce přívěsků na kabelky, šátků, nebo pletených čepic a šál, které jsou k dispozici jak v klasických, tak i norských vzorech. A co vy, máte už svého favorita, kterého si přejete pod stromeček?

Louis Vuitton - vánoční kolekce

Peněženka s veselým motivem

Louis Vuitton - vánoční kolekce

Kolekce je inspirována cirkusovými rodinami, které v dobách největší slávy používaly kufry s logem LV jako rekvizity.

Komentáře