Módní trendy pro rok 2011

Publikováno 14.4.2011

V roce 2011 je toho opravdu mnoho na výběr. Podívejte se podrobněji, čím obohatit svůj šatník na jaro a léto 2011!

Jaro je tady a léto je neodmyslitelně za dveřmi. Čím okouzlit v roce 2011?

Prvním trendem je mixování vzorů. Je pryč ten předpoklad, že přehnané kombinace vzorů jsou kýčovité. Nemějte strach a zapojte fantazii. Kontrastní barevné vzory budou velmi IN převážně na krátkých sukních a ramínkových topech. Kromě míchání vzorů se taky do popředí dostal trend "oblečená od hlavy až k patě v jednom vzoru".

Druhým trendem, který bude v roce 2011 zářit je klasická bílá barva. Chodíte do práce v kostýmku a elegantních úplých sukních? Sáhněte po bílé. Kromě toho, že budete vypadat luxusně, v dlouhých kostýmkových kalhotech vynikne i tvar vašich nohou.

Máte ve skříni starší krátký svetřík? Ani ten nepřijde nazmar. Do módy se totiž vrací vrstvení oblečení. Pod svetřík si můžete vzít jak tričko, tak tílko, na něj se perfektně hodí kratší kožená bundička.

Letošní rok je inspirován módou 70. let a k těm neodmyslitelně patří tzv. "zvonáče". Pomiňte bokovky a zvonáče rozšiřující se až od kolena. Dobrou zprávou pro všechny, kdo vlastní široké boky nebo větší bříško, je, že tyto kalhoty všechny nedostatky vyrovnají. Kalhoty, které se v této době objevovaly, měly široký pas a i vy byste jej měla volit.  Návrat této módy se dal už dávno očekávat. Všechny už ve svém šatníku máme určitě úzké kalhoty a módu je nutno obměnit.

Jedna z nejuznávanějších módních značek D&G označila tuto sezónu za nejromantičtější v dějinách módy. Zároveň ale vsází na zvířecí vzory. Na své si tak přijdou ženy, které upřednostňují divokost a originalitu. Už druhý rok si své čestné místo ve světě módy vybojovaly geometrické a zvířecí tvary. Proto nemusíte hity loňské sezóny zahazovat hluboko do skříně.

Co vám na jaře a v létě 2011 nesmí chybět ve skříni?

  • Široké kalhoty s vysokým pasem.
  • Elegantní halenka se širokými rukávy (šitá z hedvábí nebo saténu)
  • Obtažené roláky, které budete nosit zastrčené v kalhotách.
  • Hodně krátké kraťásky, pokud na ně máte postavu a odvahu.
  • Sluneční brýle ve tvaru kočičích očí.
  • Nezapomínejte na výrazné doplňky, jako jsou například velké prsteny, náhrdelníkya korále.

Komentáře