Neonové a pastelové laky na nehty

Publikováno 29.3.2012

Barvy jara střídají zašedlou nudnou zimu. Náladu vám může zlepšit pouhý lak na nehty v módní pastelové či křiklavé barvě. Obklopte se teplými barvami.

Probuďte v sobě hravost, kterou zima utopila v dlouhých studených měsících. Veselé barvy vám nejen zlepší náladu, ale rozjasní váš vzhled. Sáhněte po lacích, které projasní šedivý outfit.

V nadcházejících sezónách je opravdu z čeho vybírat. Stejně jako tomu bylo v minulých teplých měsících, i teď bodují světlé pastelové tóny, které snadno sladíte ke každému vašemu oblečení, ale i šokující neonové odstíny pro ty odvážnější z nás.

Nechte si poradit přírodou

Jaro přímo vybízí k sáhnutí po krásných barvách rozkvétajících květin. Většina kosmetických výrobců to moc dobře ví a proto se jarní kolekce laků nesou přesně v tomto duchu. Pořiďte si sbírku laků alá rozkvetlá zahrada.

Velice často narazíte na fialovou, která je inspirována hortenzií. Nejenže je tahle barva IN, ale na vašich nehtech bude přímo zářit. Doladit ji můžete jak k barevnějšímu, tak monotónímu outfitu.

Ve městě se to jen hemží ženami s rudě nalakovanými nehty. Tento trend se drží již mnoho let. Pro muže je to barva dráždivá, vyvolává v nich pocit plodnosti a dravosti. Není tomu jinak ani nyní a červená, barva máku, je stále na předních příčkách.

Zelenkavě pistáciová zdobí stránky módních magazínu a rozhodně může zdobit i vaše nehty. Zlepšete náladu sobě i svému okolí touto jarní barvičkou.

Pastelové laky na nehty

Tyto barvičky vás ani v nadcházejících sezónách nezklamou

Abychom nezůstali jen u květinových barev, i s těmi ovocnými se vám podaří vypadat skvěle. Svěže a hravě působí mandarinková, pro konzervativnější typy ale nabízíme taky třešňový odstín.

Oblíbené křiklavé barvy pro odvážné

Milovnice extravagance pozor!!! Nemůžete si odpustit být výstřední a musíte vždy zářit, aby si vás kdokoli všiml? Na scénu přicházejí neonové barvy laků, které se o pozornost na vaši osobu pečlivě postarají.

 

Zlatavý lak na nehty

Lak pro zvláštní události ale i běžně do práce

Ať už k tmavým večerním šatům, nebo do práce k formálnímu kostýmku, můžete zvolit zlatavou, měděnou či bronzovou barvu. Ta z vás udělá sexy, ale zároveň i decentní dámu, o kterou muži projevují zájem.

Pokud se ale řadíte spíše mezi ty šedé myšky, které nerady vyčnívají, nesmutněte. Přestože nejsou tak výrazné, i neutrální odstíny jako je béžová a světle růžová perleť jsou stále populární pro svou věčnou přirozenost.

Komentáře