Nevíte, čím obohatit svůj šatník?

Publikováno 19.5.2011

V tomto letním počasí už jistě sháníte nějaké nové kousky do vašeho šatníku, kterými všem vyrazíte dech. Nezapomeňte si pořídit asymetrický top, který burcuje všemi obchody s módou.

Asymetrický top s mašlíLéto klepe na dveře a tak jako každou ženu, i vás napadne nějak obohatit svůj šatník. Asymetrie pochopitelně láká pozornost, proto nezanedbejte tento módní výstřelek a obohaťte svůj šatník kouskem, který se zkrátka nosí.

Asymetrický topVýhodou asymetrických topů je, že sednou téměř každé postavě. Dají se kombinovat s nejrůznějšími typy oblečení, skvěle je tak můžete využít k nejrůznějším příležitostem.

S krátkým i dlouhým rukávem, kulatým či véčkovým střihem, s proužky či puntíky a v nejrůznějších barvách jsou dostupné v nesčetném množství obchodů s módou. Celému outfitu perfektně dodají originalitu a vy se v něm budete cítit pohodlně.

Asymetrický top s volánkyMódní zvířecí vzory jsou stále hitem a proto není divu, že i u asymetrických topů jsou oblíbené a časté. Tyhle typy se nejlépe kombinují s legínami nebo úzkými džínami. Nemusíte se bát ani retro stylu. Puntíky jsou stále in a volánky čím dál oblíbenějším prvkem zdobícím oblečení. A k těm se zase perfektně hodí krátké šortky. Bojíte-li se ale lehké extravagance, zvolte jednoduché a nenáročně řešené topy. I ty totiž dokážou být sexy.

Komentáře