OVERAL - Hit letošní sezóny

Publikováno 12.5.2011

Nikdo nevěřil, že se tento kousek ve světě módy uchytí. Teď je velice oblíbenou součástí mnoha dámských šatníků, přední celebrity na něj nedají dopustit. Vyberte si i vy svůj overal.

Nejnovějším obrovským módním převratem jsou overaly. Není divu. Je to totiž obleček, u kterého nemusíte přemýšlet, jak ho sladit s vrškem. Overal je prakticky řešený jako šaty, akorát spodním dílem není sukně, ale kalhoty.

Overal bez ramínek

Vybírat lze opravdu z obrovského množství střihů, barevných provedení a vzorů. Overaly mohou mít krátké, dlouhé nohavice, nebo dokonce kraťaskový spodní díl, vršek bývá jak s krátkým či dlouhým rukávem, tak na ramínka, někdy dokonce i bez ramínek. Vše můžete přizpůsobit ročnímu období a vašim osobním přáním a potřebám.

Riflový overalOveral lze využít pro denní nošení - na pláž, do města, do práce, nic ale nezkazíte, pokud si zvolíte správný střih a typ oblečku pro večírek. Elegantně působí jednobarevné kousky s delšími nohavicemi. Samozřejmě musíte přemýšlet i nad doplňky vhodnými pro příležitost.

Tento hit je perfektním kompromisem pro jarní i letní měsíce.

Typy overalů

Komentáře