Podívejte se na letní kabelky, které musíte mít!

Publikováno 5.7.2011

Módní doplňky nakupujeme většinou podle teploty ročního období. Sandálky na léto, čepice na zimu, šátky na podzim a jaro. Existuje však i kategorie doplňků, jejíž výběr venkovní teplotou rozhodně ovlivněn není. Jedná se o kabelky. Ačkoliv nezáleží na tom, jestli je venku teplo nebo chladno, i tak existují kolekce kabelek, rozdělené podle stylů ročního období. A my se dnes podíváme, jaké kabelky si jednoznačně musíte pořídit toto léto.

Vybrat si tu pravou a pro vás dokonalou kabelku je stejně důležité, jako zvolit ten správný outfit nebo dokonce stylové líčení. Pokud si nejste jistá, jaké budou trendy letošní léto frčet, pak se před samotným vpádem do butiku s kabelkami, inspirujte naším dnešním příspěvkem, kde najdete typy na módní kabelky letošního léta 2011.

Letní kabelky

Kabelka – základ outfitu

Opravdový módní fanatik nikdy nezapomíná na skutečnost, že kabelka je jednoznačně základním klíčem každého dobře vypadajícího outfitu. Taková kabelka je také nejen vašim doplňkem, ale osobním strážcem vašich cenných pokladů. Jestliže chcete být, stylová, ujistěte se, že vaše nová kabelka bude odpovídat trendům letošního léta 2011. Nemusíte váš šatník kabelkami přeplnit, zcela určitě postačí, pár trendy kousků, které se budou hodit k vašim nejrůznějším outfitům.

Nové módní trendy kabelek přináší potřebu být cool. Vybrat si mezi nimi můžete ty klasické i ty s tím vintage lookem. Jednoznačně neplatí, že za takovou kabelku musíte nutně utratit celé vaše jmění. Určitě se můžete drahou kabelkou inspirovat, a pak se poohlédnout po levnější versi s podobným designem, za který v obchodě nenecháte šokující částku.

Hoďte přes rameno

Kabelky přes ramenoVelice moderní a okouzlující zároveň jsou kabelky přes rameno. Nejen, že stylově vypadají, ale také jsou velice praktické. Bolí vás ruka ze stálého nošení kabelky na předloktí? Jednoduše si přehoďte kabelku přes rameno a problém je vyřešen. Vybírat můžete mezi vintage kabelkami i mezi kabelkami „krabicových“ tvarů, které přidají vám i vašemu celkovému outfitu na vyhraněném stylu. Moderní jsou kabelky s řetízkovým páskem. Co se velikostí týče, volte kabelky menší až střední. Naopak dobře uděláte, zapomenete-li na maxi kabelky přes rameno.

Buďte barevná

Barevné kabelkyStejně moderní budou letos v létě i kabelky s pestrobarevným designem. Na trhu je tolik všemožně barevných kabelek, že vybrat si tu pravou, může být někdy obtížné. Obtížné ale zábavné. Mezi stylové barvy patří neonově žlutá, fuchsiová, neonově zelená nebo neonově oranžová.

Psaníčka už nejen na ples – to platí i v této sezóně!

PsaníčkaSkutečnost, že psaníčka se nosí jen na plesy a společenské akce, je minulostí. Dnes a hlavně v létě se psaníčka nosí třeba i k džínsům. Svému stylu outfitu pak můžete přizpůsobit i design, velikost nebo barva vašeho psaníčka. Kombinací psaníčka s podobným designem vašich modelů obuvi se už trápit nemusíte. Nové trendy naopak volají po nejrůznějších mixech.

Klasické designy

Klasické kabelkyKlasická kabelka je definitivně must-have modelem kabelky pro letošní léto, a tak rozhodně nemůže ve vašem „kabelkovém výběru“ chybět. Inspirovat se můžete takovým luxusem, který představuje Hermes Birkin nebo Hermes Kelly. Takové kabelky se nejvíc hodí k elegantním, ale i k ležérním outfitům. Klasické designy jsou nadčasové, a tak se do takovýchto designů nebojte investovat trochu více peněz než je u vás normálně zvykem.

 

Komentáře