Podprsenky bez ramínek mohou být neviditelné. Jak správně vybrat?

Publikováno 21.9.2011

Minimálně jednu podprsenku bez ramínek nebo tu s odepínacími ramínky by měla mít ve skříni každá. Hodí se nejen v létě pod tílka, ale i po zbytek roku pod šaty nebo asymetrické topy.

Dnes už naštěstí nejste odkázaná jen na klasickou podprsenku a neustálé popotahování a schovávání ramínek. Když nechcete, nemusí být vidět, nebo je vůbec nemusíte mít. Dnes si projdeme všechny typy podprsenek, které by se vám jednou mohly hodit.

Podprsenky od A do Z

Možná tím nejjednodušším způsobem, jak donutit ramínka stát hezky na místě a nevykukovat, jsou plastové klipy. Ramínka klasické podprsenky jimi jednoduše provlečete a bez obav můžete obléct boxerské tílko. Existují i klipy, které vypadají jako jedno krátké ramínko. Fungují ale všechny na stejném principu.

Vykrojená záda

Pod trička s vykrojenými zády je vhodné vzít si podprsenku se sepnutými ramínky doprostřed. Snadné řešení je klipsa, kterou pohodlně sepnete kteroukoli oblíbenou podprsenku.

Obchody nás boxerskými tílky zásobují už několikátou sezonu. Všimli si toho naštěstí i výrobci spodního prádla, a tak snadno seženete i podprsenku, která má ramínka vykrojená tak, aby zůstalo skryto vše, co má.

Co se týče praktického použití, nejvíc asi oceníte podprsenku s odepínacími ramínky. Ta může vypadat úplně klasicky, v případě potřeby ale přepnete za krk, na jedno rameno, křížem nebo ramínka úplně odepnete.

Zapínání za krk

Zapněte to za krk!

Když se na vás usměje štěstí, podprsenku koupíte v sadě s delším připínacím ramínkem, které se zapíná přes břicho. Díky němu budete mítholá ramena i záda, prsa ale budou na svém místě. Když se budete snažit, narazíte i na modely, které se hodí do hlubokého výstřihu nebo pod topy zvlášť asymetrického střihu.

Pokud se nebojíte ramínek úplně zřeknout, jsou tu podprsenky bez nich. Praktičnost se jim upřít nedá, pravda ale je, že větší poprsí neudrží. Pokud vás ale příroda neobdařila, minimálně jednu takovou si klidně pořiďte. Nejlépe v tělové barvě.

Pod šaty nebo topy s holými zády jsou tu i podprsenky, které mají zadní část z průhledného silikonu. I když se nás tenhle model snaží přesvědčit, že je ten pravý, pamatujte na to, že silikon na kůži vždycky bude vidět. Lesklý, nepřirozený, občas i zaříznutý.

Bez ramínek

Podprsenka bez ramínek (tzv. bardotka) nebo podprsenka se silikonovými zády vám perfektně sedne pod asymetrická tílka

Při zvláštních příležitostech, kdy chcete ukázat holá záda a nemůžete si dovolit jít naostro, zvolte raději podprsenku, která se dá uvázat tak, že ramínka vidět nebudou. Někdy je to docela hlavolam, ale když se z toho vymotáte, výsledek bude stát za to.

Další variantou je nalepovací podprsenka. Bohužel opět nic pro dámy s velkým poprsím. Pokud se uchýlíte k tomuhle řešení, zainvestujte, kupte si tu opravdu kvalitní a modlete se, aby držela na svém místě celý večer.

Neviditelné podprsenky

Pořiďte si lepící podprsenku. Kvalitu za nízkou cenu nabízíme v našem e-shopu!

Co všechno na světě existuje, už tedy víme, když ale přijdete v oblíbeném obchodě do oddělení spodního prádla, chvěje se dole v rohu jedna podprsenka bez ramínek v nejmenší velikosti. Taková je bohužel realita. Chce to notnou dávku trpělivosti a vědět, kam jít.

Vy ale můžete nakupovat v pohodlí vašeho domova na internetu. Vyberte si v našem e-shopu jednu z praktických kvalitních podprsenek!

Komentáře