Poodhalte elegantně své bříško

Publikováno 30.5.2011

Pokud celý rok na sobě v posilovně, na aerobiku, józe či pilates a v jiných cvičeních tvrdě pracujete a výsledky už se dostavily, víme, jak je můžete v teplých slunečných dnech zúročit. Díky zkráceným topům neboli „crop tops“, které budou letos na jaře a v létě stoprocentně in, můžete ukázat své světu své dokonalé břišní partie. Poodhalte bříško v tomto oblečení, na kterém jste letos opravdu zapracovaly!

Zkrácené topyJako módní trend jara 2011 není zkrácený top pouze o ukazování nahého bříška, ale hlavně o nalezení nových a zejména elegantních způsobů střihů těchto topů a jejich nošení vůbec. Samozřejmě existuje mnoho typů zkrácených topů – rockového stylu, hippie stylu, i stylu sportovního. Ale existují také zkrácené topy sofistikovaných elegantních střihů – uhlazené kousky, které nevypadají lacině, ale právě naopak. Pojďme se na takové elegantní a rafinované zkrácené modely oblečení podívat.

Paul&Joe

Značka Paul&Joe uvedla ve své kolekci na jaro a léto 2011 elegantní zkrácený top ve stylovém metalicky stříbrném odstínů na jedno rameno. Ten zkombinovala s kalhotami vyššího sedu, tak, aby nebyl vidět pupík. Kalhoty jsou ozdobeny hnědým páskem s kontrastní zlatou sponou. Bílá kabelka a stříbrné hodinky většího rozměru a ploché sandálky s páskem mezi prsty vytvářejí z outfitu dokonalý model na nadcházející léto.

Jean Paul Gaultier a Karolina Kurková, Roberto Cavalli, Versace, Givenchy, Salvatore Ferragamo
Yves Saint Laurent

Zkrácený top pak ale nemusí znamenat v každém případě top, který poodhaluje velkou část břišní oblasti. S klidem to může být top s nepatrným prostřihem. Stejně jako předvedla ve své kolekci luxusní značka Yves Saint Laurent. Jednoduchý top v trendy tmavě modré barvě je zkombinován se sukní, která rovněž nechce ukázat pupík. Tmavě modrý sklad sukně je zdoben béžovými volány a oranžovými detaily, což modelu dodává na temperamentnosti a dramatu.Zkrácené topy

Rag&Bone

Když se nestydíte a chcete všem ukázat výsledky své dřiny v posilovně, inspirovat se můžete modelem značky Rag&Bone. Jedná se o sportovnější model, který se spíš bude hodit na dovolenou k moři nežli někam do města. Zkrácený top je složený pouze z pásků, spojených umělohmotnými přezkami. Top a kalhoty pod pupík pak nechávají odhalit úplně celé bříško. Model je dále tedy tvořen sportovnějším typem kalhot a ležérní bundičkou.

Zkrácené topy

Zleva: Rag&Bone a Richard Chai

Richard Chai

Zkrácený top a potažmo bříško můžete zakrýt, ale zároveň nechat poodhalené. Jak? Když si přes zkrácený top oblečete ještě jeden kousek z průsvitného materiálu, který navíc umí zakrýt nějaký ty nedokonalosti postavy. Stejně to pak ve své kolekci vymyslela značka Richard Chai a měla s tím obrovský úspěch. Ani zde však neuvidíte poodhalený pupík. Zcela jiným, zajímavým tipem z tohoto outfitu na inspiraci mohou být lakovky v kombinaci s ponožkami, které svou barvou ladí k celému modelu. Celý tento kousek pak působí nejen sofistikovaně, ale také roztomile.

Givenchy

Značka Givenchy se vydala směrem téměř gotickým. Černý top má tvoří tylové nabírané ozdoby. Elegantní je výrazný hladký stojaček i pásek omotaný pod prsy. Zajímavý je také tylový podvěsek, který pak zcela nenuceně navazuje na módní úzké černé kalhoty se sukní.Zkrácené topy

Vlevo gotické Givenchy, vpravo „neviditelně zkrácený top“ od Phillip Lim

Phillip Lim

Podíváte-li se na další model, možná si stejně jako já, v první chvíli žádného „zkráceného topu“ nebo jakýchkoliv prostřihů nevšimnete. Zdání však klame. Šaty na knoflíky mají v pase malé prostřihy, jež jsou zdobeny půvabnými mašlemi. Model šatů působí díky ležérně oblečenému saku skutečně šmrncovně. Outfit pochází z dílny značky Phillip Lim.

Komentáře