Před Sluncem se chraňte stylově

Publikováno 2.4.2012

Sluníčko už se pomalu ukazuje a leckdo z nás už vytáhl sluneční brýle z minulého roku. Jaké ale budou IN v roce letošním? Inspirujte se u celebrit.

Sluneční brýle jsou pro letní počasí nezbytné. Potřebujete je jak k dotvoření svého outfitu, tak k ochraně před sluníčkem. Trendy v brýlích se rok co rok mění. Tento rok jsou vážně bláznivé. Nechte se inspirovat. A kým? No přece celebritami.

Styl alá Hollywood

Cheryl ColeZ Hollywoodu k nám dorazí ledacos, někdy to jsou kousky zcela nepoužitelné v našem "světě pro smrtelníky", ovšem co se týče slunečních brýlí si nemůžeme stěžovat. Každá správná celebrita ví, že kvalitní brýle udělají dobrou službu, ať už se jedná o kvalitní doplněk nebo pomůcku, která zakryje nehezké kruhy pod očima.

Kolekci brýlí Swarovski na rok 2012 s drobnými kamínky v obroučkách si oblíbila i Christina Aguilera nebo britská zpěvačka Cheryl Cole.

Ani luxusní Christian Dior nezůstává u hvězd pozadu. Elegance a luxus, kterou tato značka disponuje, vám skvěle poslouží po dlouhou dobu. Značka si vybírá k výrobě brýlí ty nejkvalitnější materiály, proto je třeba se také finančně připravit. Pokud máte na brýle štěstí jako já a každý rok si na ně sednete nebo vám neustále padají, raději si tento kousek nepořizujte. :) Ovšem takové jako je Nicky Hilton a Gwen Stefani na ně nedají dopustit.

Velké brýle jsou stále v kurzu. Musíte ale také dbát, co se hodí k vašemu obličeji a celkovému outfitu. Není řečeno, že to co se zrovna nosí, sklidí ve vašem případě jednoznačný ohlas.

Toužíte-li po moderně...

Pokud máte ráda originalitu, nesmí vám chybět brýle Converse, jejichž obroučky neonových barev ve tmě fosforově svítí. Tento styl však není vhodný zcela pro každého. Je třeba těmto brýlím přizpůsobit celou image. Pro mladší ročníky se skvěle hodí na diskotéku či párty u bazénu s přáteli.

Tuto kolekci propaguje Ben Cristovao, kterému tento styl skvěle padne. Sympatický mulat ví, jak zaujmout.

Ben Cristovao

Ne každý z nás má tolik prostředků, aby si mohl ihned pořídit nejnovější trendy podle celebrit. Stačí ale, když se jimi necháte pouze inspirovat a pořídíte si brýle podobného tvaru. Ovšem mnohonásobně levněji.

Komentáře