Šátky vás zcela změní

Publikováno 27.3.2012

Nudný outfit dokáží perfektně pozvednout na perfektní model, který vám bude kdekdo závidět. Máte svou zásobu šátků? A pokud ji máte, víte, jak se dají nosit? Tento doplněk si zkrátka nenechte ujít.

Ať už jste módní profesionálka, nebo jen zpoza rohu přihlížíte, šátek by vám v šatníku neměl chybět. Chlupaté a vlněné šály už jsou pasé a na řadě jsou šátky s jarními motivy, pašmíny, nákrčníky.

Krom toho, že vás zahřejí, skvěle vypadají a velice jednoduše obzvláštní váš každodenní outfit. Já osobně jich mám zásobu a nedám na ně zkrátka dopustit. Budete koukat, jak všelijak se šátek může vyjímat.

Na krku

ŠátkySamozřejmě, že nejčastěji šátek nosíme na krku. Je mnoho způsobů jak jej uvázat, nebo ho můžete jen tak přehodit, obmotat. Každý způsob působí jinak. Jeden elegantněji, druhý ležérněji... Návody na "uzlíky" najdete zde!

Nehledě na to, že ho z krku můžete sundat a použít ho třeba na holá ramena, nebo jako lano, když bude váš milý padat ze skály, kam si vyjedete na romantický výlet.

Šátky - celebrity

I hollywoodské hvězdy ví, že šátky se prostě nosí

Originální pásek

Šátek jako opasekPokud nesnášíte, jak se vám klasický opasek zařezává do boků a tlačí vás spona na břiše, jednoduše jej zahoďte a vyměňte za tenký šátek. Propleťte ho skrz poutka na kalhotách, zavažte na mašličku, udělejte malý uzlík a nebo ho nechte jen tak volně viset. Uvidíte, jaký to bude mít úspěch a vám už se nebudou z kalhot "drát" nehezké špíčky.

Do vlasů

Šátek ve vlasech

Zapleťte jej do vlasů místo čelenky

Oživte svůj nudný účes. Jak jinak než šátkem. Nepohodlné čelenky zahoďte a zvykněte si na obdivné pohledy okolí. Šátek můžete uvázat jako klasickou čelenku, nebo nechte cípy trčet viditelně ven. Zahrajte si na pirátku a obmotejte jej kolem hlavy - skryjete tak kdejaký pupínek na čele. Šikulky je mohou zaplést do copu, jeden pramen zkrátka vyměňte za barevný šátek.

Komentáře