"Svatební šaty" pro nejodvážnější nevěsty

Publikováno 1.2.2012

Každá žena sní o své svatbě, jak si oblékne ty krásné bílé dlouhé šaty. Ale pokroku prostě nezabráníme a móda se mění i v těchto tradičních ohledech. Podprsenka, tanga a závoj, tak vypadají šaty moderní nevěsty. Asi by však dneměla mít církevní svatbu.

Kaviar Gauche má pravděpodobně trochu zkreslené představy. V den D bychom asi nechtěly celému světu předvést své nahé pozadí. Mnohdy máme dokonce ostych navléknout upnuté korzetové šaty bez ramínek. Ve čtvrtek však německý návrhář ukázal nové obzory při přehlídce podzim/zima 2012.

Kaviar Gauche Svatební šaty

Titěrná tanga opravdu nezakryjí vůbec nic.

Svatební outfit není zrovna obvyklý. Podprsenku, titěrné tanga a dlouhý průsvitný závoj na většině svateb asi neuvidíme, spousta žen by se dokonce styděla jej navléknout na svatební noc. Každopádně je to opravdu kuriózní model a dovolíme si tipnout, že by jej na svůj svatební den oblékla například extravagancí proslulá Lady Gaga, které Kaviar často navrhuje kostýmy. Jestli by ale na její vkus nebyl příliš jednoduchý?

Kaviar Gauche Svatební šaty

Německý návrhář rád návštěvníky jeho přehlídek šokuje. Když propagoval v kolekci kabelek 2009/2010, vešly na molo prakticky nahé modelky pouze s kabelečkou, která strategicky zakrývala jejich intimní partie.

Gauche navrhuje ale také nositelné kousky. Spousta z nás by si v jeho kolekcích svatebních šatů našla ty pravé. Zde je malá ukázka:

Kaviar Gauche Svatební šaty

Komentáře