Svatební šaty roku 2011

Publikováno 13.9.2011

Svatba. Co jiného si my ženy pod tímto pojmem můžeme představit než nádherné šaty, o kterých sníme již odmalička? Pojďme si připomenout svatby letošního roku a zhodnotit, jaké šaty byly ty nej!

Číslo jedna neodmyslitelně patří nejsledovanější svatbě roku prince Williama a Kate Middleton. Nejenže celá svatba byla naprosto dokonalá, ale zejména svatební šaty Kate, které si z velké části prý navrhla sama, neměly chybu. Barva slonovinové kosti a několikametrová vlečka byly pastvou pro oči. Celkově šaty působily velkolepě a nevěsta v nich sklízela obdiv ze všech stran.

Svatební šaty Kate Middleton

Kate vypadala ve svatebních šatech překrásně. Všem přítomným jednoznačně vyrazila dech.

Kate vsadila na kombinaci jednoduché elegance s moderními prvky. Jemná romantická krajka zdobila okraje šatů a závoj, ale nejvýraznější ozdobou byl jednoznačně krajkový korzet s dlouhými rukávy a dekoltem.

Šperky Kate zvolila výrazné, ale největší pozornost si vyžádal královský diadém, který měla zasazený v elegantně sepnutých vlasech. Jedinečná byla i malá vazba něžných konvalinek, jež symbolizovala stálost lásky, věčné štěstí a manželství.

Šaty s obručí a okoukaný drdol už se nenosí

Svatební šaty Aleny Šeredové

V nádherných šatech se vdávala i Alena Šeredová.

Dalším mediálně sledovaným sňatkem byla tento rok svatba Aleny Šeredové a fotbalisty Gianluigiho Buffona. Odehrávala se neočekávaně na pražském Vyšehradě, když Alena na poslední chvíli změnila místo konání obřadu z původní katedrály svatého Víta.

Šaty působily velice jednoduše, přesto krásně. Svatební sukně nevyrýsovala Aleninu dokonalou figuru, protože splývavé šaty se rozšiřovaly hned od pasu dolů. Nápadná byla ozdobná spona v pase, která šatům dodala patřičnou originalitu.

Svatební šaty Kate Moss

Kate vsadila na originální krémovou barvu. A přestože jsou šaty lehce průsvitné, působí velice decentně.

Poslední obřad, který musí být představen, je svatba slavné topmodelky Kate Moss, která si vzala muzikanta Jamieho Hinceho. Přestože se svatby účastnilo jen pár nejbližších přátel a rodina, družiček měla Kate požehnaně. Celkem 16 mladých slečen se točilo kolem jejích luxusních vintage šatů.

Svatební šaty Kate měly lehce krémovou barvu a byly jemně poseté drobnými třpytivými kamínky. Půvabné romantické šaty dokonale zdůrazňovaly perfektní postavu, a přestože byly trochu průsvitné, působily vkusně a velmi originálně.

Tak která nevěsta je podle vás hezčí a půvabnější? A jaké svatení šaty se vám zalíbily nejvíce? Ve svatební den by se měla každá nevěsta cítit naprosto perfektně. Ať už má na sobě šaty od Vivienne Westwood, nebo z neznámého butiku. Pokud to budou ty pravé, o kterých vždycky snila, den D se stane nezapomenutelným.

Komentáře