Vytvořte z jednoho saka tři různé outfity

Publikováno 28.3.2012

Přemýšlíte, co nového si pořídit do vašeho šatníku? Odpověď je jasná. Pokud jej ještě nemáte, kupte si černé klasické sako. Vůbec nemusí být okoukané. My vám ukážeme hned tři různé modely, kde tento kousek figuruje!

Sako není jen pánskou záležitostí. Je také nezbytným kouskem v šatníku každé ženy, která rozumí módě. Do něj se rozhodně vyplatí investovat. Správnými kombinacemi z něj vytvoříte outfit vhodný kamkoliv. Nechte se námi inspirovat a budete šik!

Do kanceláře i do baru

Sako je pro ženy primárně kouskem do kanceláře, ale ani tam nemusí působit nudně. Ženami v černém formálním outfitu to ve městě jen hýří, tak se odlište. Buďte originální.

Outfit do kanceláře i k baruVýrazné triko je vážně trefa. V práci s ním určitě nic nezkazíte a v baru s ním večer oslníte.

Na párty

Koktejlky bude mít na párty každá. Je to snadné, nemůžete udělat chybu a budete sekci. Seberte trochu odvahy, koktejlky nechte ve skříni a zkombinujte sáčko s něčím extravagantním. Drsné triko a minikraťasy s flitry jsou ideální volbou. Přidejte masivní doplňky a pak už si jen užívejte pozornosti.

Outfit na pártyNa rande

Pokud si navléknete minisukni, už nekoukejte po upnutém topu. Tato kombinace už je dávno pasé. Sukni zvolte pouzdrovou a s výrazným květinovým vzorem. Neobvyklou kombinaci podtrhnete volnou halenkou ve stříbrné metalické barvě.

Outfit na rande

Komentáře